#232Een lot kleurloos kristal, 6 stuks, waaronder: een kat van Villeroy & Boch, een driehoekig vaasje van VSL, een grote en kleine vaas en twee schaaltjes (kleinste gemerkt ‘Movado’).
A lot of colorless crystal, 6 pieces, including: a cat by Villeroy & Boch, a triangular vase by VSL, a large and small vase, and two bowls (smallest marked 'Movado').No longer availableOnline onlyDim. h -18 cm -
#37Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
#145Jana Reinerova“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#185Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
#219Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#86TakedaEen bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda".No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60