Similar lots by type
-
#169
“Architecturaal abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Architectural abstract". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll". -
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor" -
#168Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
“Lier”. Een kleurenets op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en genummerd 12/200
"Lier." A color etching on paper. Signed, titled, and numbered 12/200 at the bottom. -
#170R Smets
“Stilleven met boeken”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Still life with books." A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#167
“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Geometric abstract." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll". -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#112
“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back. -
#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
#180
“Anglia, Scotia et Hibernia” & “The Kingdome of Scotland”. Een paar geografische kaarten op papier.
"Anglia, Scotia et Hibernia" & "The Kingdome of Scotland". A pair of geographical maps on paper. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#107Daniel Winkelmans
“Hanswijkbasiliek”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 39/90.
"Hanswijkbasiliek". A lithograph on paper. Signed and numbered 39/90 at the bottom outside the plate. -
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
"10 small bells." A seed painting on panel. Monogram JG at the bottom. Titled, signed, and dated 1974 on the reverse.
Other lots in this auction
-
#102
Vier diverse oude metalen gebakvormen.
Four various old metal cake molds. -
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#247Decortie
Een paar wandrekken met geometrische vorm in gefineerd spaanplaat. Gemerkt Decortie. 1 met enkele deukjes aanwezig.
A pair of wall shelves with geometric shape in veneered chipboard. Marked Decortie. 1 with some dents present. -
#236
Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass. -
#75
“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue. -
#166
Een spiegel met verguld gesculpteerd houten kader.
A mirror with a gilded sculpted wooden frame. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
"Guanyin". A wooden carved wall sculpture, Indonesia. -
#64
Een Chinees porseleinen handgeschilderd theesetje voor 6 personen.
A Chinese hand-painted porcelain tea set for 6 people. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#136Raoul Dufy
“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper. -
#101
Een gevarieerd lot geel en rood koper.
A varied lot of yellow and red copper.Online onlyPlace a bid ›