Similar lots by type
-
#49Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.
"The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate. -
#72Henri Matisse
“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944. -
#149
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
"Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans. -
#492Utamaro
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
"The Crossing". A Japanese woodcut on paper. -
#302Guy RibesPeriod: 1948
“Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
"Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom. -
#12Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.
"The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100. -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost. -
#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.
"Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130. -
#2
“Erotisch miniatuur”. Een schilderijtje, gemengde techniek op papier. Eind 18e, vroeg 19e eeuw.
"Erotic miniature." A painting, mixed media on paper. Late 18th, early 19th century. -
#673Liebig Chromos
Een lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#482Otto RichterPeriod: 1899-1963
“Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.
-
#374
“Putti in naspeling van Griekse tragedie”. Een print op doek als wandpaneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1907.
"Putti in emulation of Greek tragedy". A print on canvas as a wall panel. Signed and dated 1907 at the bottom. -
#319Thomas Rowlandson
“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps. -
#392Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.V. Toren” & “St-Paulus (poort)”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
“O.L.V. Tower” & “St. Paulus (gate)”. A lot of 2 etchings on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate. -
#462
“Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title. -
#284
“L’escalier”, een kleurenlitho op papier, gesigneerd Wouters? en genummerd 44/99.
"The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99. -
#382Henri Matisse
Een lot van 2 offset-prints naar Henri Matisse, naakte dame met fruit en waterdraagster met fruit.
A lot of 2 offset prints after Henri Matisse, nude lady with fruit and water carrier with fruit. -
#472
“Chinees berglandschap met bomen”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Chinese mountain landscape with trees." A painting, color ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title. -
#452Keith Haring
“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc." -
#364Joe English
“Credo”. Een koperen etsplaat met opschrift onderaan. Onderaan in de plaat gesigneerd
“Credo”. A copper etching plate with inscription at the bottom. Signed at the bottom of the plate. -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
A lot of 3 stamp albums consisting of a collection of Hungary 1904 - 1972 and Romania 1900 - 1973, a collection of Hungary 1955 - 1986, and an album Czechoslovakia 1918 - 1955. Additionally, 2 old share certificates are included.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#164Michail Nikolaevic YakovlevPeriod: 1880-1942
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.
"Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom. -
#289
“Mannelijk naakt met dolk”. Een potloodtekenening op papier.
"Male nude with dagger." A pencil drawing on paper.Place a bid ›Dim. 70 x 43 cm
Other lots in this auction
-
#397
“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned. -
#259
Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated. -
#9
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryPlace a bid ›Estimate: € 40/60 -
#428Capo di Monte
“Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capo Di Monte en genummerd V20187.
"Dancer", a porcelain figurine with gilded parts, marked Capo Di Monte at the bottom and numbered V20187. -
#687Paul Serste
Een terracotta beeld van een poserende vrouw, gesigneerd. Genummerd 1/35.
A terracotta statue of a posing woman, signed. Numbered 1/35. -
#590
Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace. -
#25
Een verzameling van 27 verzilverde munten in verzameldoos waaronder Marilyn Monroe en Ivanka Trump.
A collection of 27 silver-plated coins in a collector's box including Marilyn Monroe and Ivanka Trump.Place a bid ›Estimate: € 50/70 -
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
A lot of various art folders containing drawings, sketches, notes, memoirs, press releases, etc.Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#398
Een tafellamp in Tiffany-stijl met glas in lood kap.
A table lamp in Tiffany style with stained glass shade. -
#92Barbazza
“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
"Farm scene with 3 figures", a painting, oil on panel, signed by Barbazza. Inspired by antiquity. -
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.