#62LladroEen geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
No longer availableOnline onlyDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#247Hilde Hendrickx“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#218Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#293SwarovskiEen lot van vijf hangertjes en een armband. In originele etuis.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 150 -
#64CapodimonteEen vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#320Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#151W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#36Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15 / 20 -
#270Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120