R. Brogniet

“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.
Online only
Dim. 40 x 26 cm
SKU: 0104190176.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #176
Estimate: € 40 / 80

  • #149

    “De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.

    “La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.
    Online only
    Dim. 88 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #244
    Peter Bolfs

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 76 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Online only
    Dim. h: 10 & 25 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #109

    “Burchten en kastelen van België”. Tien delen. Uitgeverij Artis-Historia.

    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #270

    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #199
    Lei Tomsin

    “Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    Online only
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 75 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #255
    I. Renier

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #69

    Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.

    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #284

    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #222
    Robert Wuythack

    “Moerbeiboom II. Un paysage”. Eau-forte. Signée et numérotée 22/25.
    Online only
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204
    Jean Bouvery

    “Rouen”. Ets.

    “Rouen”. Eau-forte.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00