Other lots in this auction
-
#30Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 90 / 100 -
#118Schumann, BavariaEen porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Een lot van 14 diverse aardewerken borden.
Lot de 14 assiettes diverses en faïence.No longer availableOnline onlyEstimate: € 28 / 34 -
#82Een messingen melkkan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 15 / 20 -
#197Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#72Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25 / 35 -
#16Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#279Mamree“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
#210W. Linnig Jr.“Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.
“Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#128ColbertEen serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 43 cmEstimate: € 15 / 20 -
#103Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#228J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100

