Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
R. Brogniet

“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.
Online only
Dim. 40 x 26 cm
SKU: 3009200002.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #2
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #159

    Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #172

    Een lot van zestien Franstalige boeken met betrekking tot de belgische monarchie.

    No longer available
    Online only
  • #151

    Een portret van een muzikant van de Gidsen. 1854. Geaquareleerde foto.

    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 11 cm
  • #46
    G. Wagener

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #82

    “Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.

    No longer available
    Online only
  • #118
    Boch La Louvière

    Een paar ovale serveerschotels met een meerkleurig decor van een vogel op bloeiende tak. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 37 cm
  • #99
    Louis Peeters

    “Havengeul”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 10,5 x 16,5 cm
  • #52
    Julien Van Santen

    “Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.

    “Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #163

    Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

    No longer available
    Online only
  • #162

    Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 320
View all auction items ›

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More