#111
Een metalen taartschotel met gegolvde rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø: 45 cm -
#146Unity Gifts
“Tank corps Mk. IV male”. Een kunststof (?) beeld met verbronsd patina.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 € -
#66N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#11
Personages naar Goya. Aquatint.
Personnages d’après Goya. Aquatinte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#56
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#15J.B.V.O.
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 35 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#59Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1978
“Lachende kinderen”. Litho. Gesigneerd en genummerd binnen de plaat 22/350.
“Enfants riant”. Lithographie. Signée et numérotée dans la planche 22/350.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#184
Twee antieke paardenbitten, waarbij één van de Belgische artillerie.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#92
Een vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. De eerste onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 & 24 cm -
#26Josée Simon
“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#140
Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#58Mizhar
Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80/100