Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
R. Brogniet

“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.
Online only
Dim. 40 x 26 cm
SKU: 2211210044.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #44
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #92

    Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.

    Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #95

    ‘Leielandschap”. Een zeefdruk naar een werk van Saverys. Getekend in de plaat.

    “Paysage au bord de la Lys”. Une sérigraphie d'après une oeuvre de Saverys. Signée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 41,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #17

    Een drageoir en een designkandelaar van kleurloos kristal. De tweede met kleine beschadiging aan de basis. We voegen er een glazen bonbonnière aan toe.

    Un drageoir et un bougeoir design en cristal incolore. Le second avec des dégâts mineurs à la base. Nous ajoutons une bonbonnière en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.

    Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #154

    Een lot van drie stuks houtsnijwerk, bestaande uit een brievenhouder een pijpenrekje en een barometer-thermometer.

    Un lot de trois pièces sculptées, composé d'un porte-lettre, d'un porte-pipe et d'un thermomètre baromètre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #37

    Een lot mineralen, bestaande uit een fossiel, twee jaden kommetjes (één gerestaureerd), een juwelendoosje, ingelegd met parelmoer en een gesculpteerde vide-poche (gerestaureerd) in de vorm van een blad en bloemen.

    Un ensemble de minéraux, composé d'un fossile, de deux bols en jade (dont un restauré), d'un coffret à bijoux incrusté de nacre et d'un vide-poche sculpté (restauré) en forme de une feuille et des fleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #248

    Een Balinees Hindoeïstisch wandreliëf van gesculpteerd hardhout.

    Un relief mural hindou balinais en bois dur sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #214

    Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.

    Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #30

    Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt van Cristal d’Arques. We voegen er een kleurloos glazen bonbonnière op voet aan toe.

    Un vase et une carafe en cristal incolore taillé. Marqué par Cristal d'Arques. On ajoute une bonbonnière en verre incolore sur pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23, 25 & 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #104
    Gard Van Mechelen

    “Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More