“Huizen bij een binnenhaven”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Sadeleer

"Houses near an inner harbor". Gouache on paper. Signed.
Dim. 32.5 x 50 cm
SKU: 2502250444.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #444
Estimate: € 35 / 40

  • #365
    Hager Wiesner

    Een lot van 10 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    Dim. 82 x 55 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319
    Serge Creuz
    Period: 1924 - 1997

    “Balcon sur la digue”, een pasteltekening op papier, gesigneerd Serge Creuz.

    "Balcony on the dyke", a pastel drawing on paper, signed by Serge Creuz.
    Dim. 20 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #243

    Lot van 2 Boomse vazen. De grootste vaas is ontworpen door Paul Heller. De kleinste vaas is voorzien van een organisch roze lijnmotief.

    Lot of 2 Boomse vases. The largest vase is designed by Paul Heller. The smallest vase features an organic pink line motif.
    Dim. hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #62
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    Een Litho, gericht aan mijnheer Cluydts, 29-11-1936, gesigneerd A. Ost, gesigneerd binnen en buiten de plaat. Toegevoegd een kader met een prent voor een tentoonstelling van Alfred Ost in 1945.

    A lithograph, addressed to Mr. Cluydts, 29-11-1936, signed A. Ost, signed within and outside the plate. Added a frame with a print for an exhibition of Alfred Ost in 1945.
    Dim. 18.5 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Gestileerd hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    "Stylized farmhouse view". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308

    Een landschap op zijde geborduurd en in massief houten gesculpteerde kader op voet.

    A landscape embroidered on silk and framed in solid wood with sculpted base.
    Dim. 51 x 39 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #131
    Zippo

    Een lot van 5 Zippo aanstekers, ramend van de jaren ‘90 tot vroeg jaren ‘00.

    A lot of 5 Zippo lighters, ranging from the 1990s to early 2000s.
    Estimate: € 60 / 80
  • #38

    Een lot van 2 stenen met gesculpteerde gezichten versierd. Vermoedelijk precolumbiaanse bodemvondsten.

    A lot of 2 stones with sculpted faces in the design. Presumably pre-Columbian archaeological finds.
    Dim. 14 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #15

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    Dim. 2,67 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #12
    Clement Pardon

    “Zomerbloemen.” Olieverf op doek, gesigneerd. Gedateerd 06/10/1960.

    "Summer Flowers." Oil on canvas, signed. Dated 06/10/1960.
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #378

    Een Chinees sierzwaard met een decor van draken, zeer zwaar bronzen uitvoering.

    A Chinese ceremonial sword with dragon design, very heavy bronze construction.
    Dim. l 93.5 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00