Similar lots by type
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#295
Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
Other lots in this auction
-
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#120
Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. -
#590
Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace. -
#91Dupuis
“Buck Danny”. Een lot van 11 Franstalige albums. Met oa; “Alerte Atomqiue 1967, Le mystere des avions fantomes, L’escadrille de la mort, Tigres Volants, etc. 1 met scheurschade.
"Buck Danny". A lot of 11 French-language albums. Including titles such as; "Atomic Alert 1967, The Mystery of the Phantom Planes, The Death Squadron, Flying Tigers, etc. 1 with tear damage.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost. -
#6
Een metalen console met marmeren blad.
A metal console with a marble top. -
#520
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18kt yellow gold ring set with baguette diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. -
#382Henri Matisse
Een lot van 2 offset-prints naar Henri Matisse, naakte dame met fruit en waterdraagster met fruit.
A lot of 2 offset prints after Henri Matisse, nude lady with fruit and water carrier with fruit. -
#594De Bruyne
“Zicht met brug.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
-
#442
“Stilleven met bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#251Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.Place a bid ›Dim. h 22,5 cm -
#444
“Tuin van Eden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “G. Vanneste”. Vermoedelijk “Gustave Vaneste”.