• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Icoon met zilver bekleed en deels verguld. Kopie naar antiek Byzantijns voorbeeld.

Icon covered in silver and partially gilded. Copy of an antique Byzantine model.
Dim. 19/15 cm
SKU: 2904250211.
Categories: varia, Zilver.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #211
Estimate: € 50 / 80

  • #243

    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #177
    Delheid

    Een zilveren suikertang, gemerkt Delheid, A800. 35 gram.

    A silver sugar tong, marked Delheid, A800. 35 grams.
    Dim. l 15 cm 800‰
    Estimate: € 30 / 40
  • #291

    Lot van drie wandtapijten naar de late middeleeuwen. Waarvan twee met roede en één met muurhaken.

    Lot of three tapestries dating back to the late Middle Ages. Two with rods and one with wall hooks.
    Dim. 138/188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    Beschilderde en geëmailleerde karaf in groen glas met 5 glaasjes.

    Painted and enameled decanter in green glass with 5 small glasses.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #38

    Paar Bassano wandvazen. Versierd met putti en bloemen. Kleine schade aan enkele bloemenblaadjes.

    Pair of Bassano wall vases. Decorated with putti and flowers. Minor damage to some flower petals.
    Dim. H 37, B 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Muurdecoratie in blauw-wit delfts porcelein, met een afbeelding van windmolens en bijgebouwen. Draagt het merkteken van Boch Keramis.

    Wall decoration in blue and white Delft porcelain, depicting windmills and outbuildings. Bears the mark of Boch Keramis.
    Dim. H 44 B 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Christofle

    Een verzilverde art nouveau vaas, gemerkt Christofle.

    A silver-plated Art Nouveau vase, marked Christofle.
    Dim. Hoogte 30.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #81

    Een lotje van 2 stuks zilver bestaande uit een mandje, Nederlands gekeurd, 1911, 835‰, 105 gram en een zoutvatje, Birmingham, 1902, Barrowclift Silver, 25 gram.

    A lot of 2 pieces of silver consisting of a basket, Dutch hallmarked, 1911, 835‰, 105 grams, and a salt cellar, Birmingham, 1902, Barrowclift Silver, 25 grams.
    Dim. h 7.5 cm (zoutvatje)
    Estimate: € 80 / 100
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #18

    Borrelset op spiegeldienblad, bestaande uit twee karaffen en 9 borreltjes. Beschilderd met goudverf.

    Liquor set on mirrored tray, consisting of two decanters and 9 shot glasses. Painted with gold paint.
    Dim. h 22 cm (karaf)
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een antiek zilveren zakhorloge, Zwitsers gemerkt met 3 beren (na 1887). Niet werkend.

    An antique silver pocket watch, Swiss marked with 3 bears (after 1887). Not working.
    Dim. 4.5 x 3 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #203

    Verzilverde koffieset met suikerpot en melkkan op dienblad.

    Silver-plated coffee set with sugar bowl and milk jug on a tray.
    Dim. Hoogte 24.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #31

    Lot van drie voorwerpen in Val Saint Lambert kristal. Twee vaasjes en een vintage assenbak. Onderaan gemerkt.

    Lot of three items in Val Saint Lambert crystal. Two vases and a vintage ashtray. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 20, Ø 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308

    Chinees juwelenkistje in de vorm van een bruidskast. Dieprood met goudkleurige decoratie. Twee deurtjes en vier kleine laden.

    Chinese jewelry box in the shape of a bridal cabinet. Deep red with gold-colored decoration. Two doors and four drawers.
    Dim. H 23, B 16, D 14.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #395

    Een paar urnvormige jardinières in blauw-wit porcelein.

    A pair of urn-shaped jardinières in blue and white porcelain.
    Dim. Hoogte 44, Ø 32 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #194

    Het stadhuis, de handelsbeurs en de kathedraal van Antwerpen. Herdrukken van de originele etsplaat.

    The town hall, the stock exchange, and the cathedral of Antwerp. Reprints of the original etching plate.
    Dim. 26/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91
    Wiskemann

    Een lot van 2 kristallen karaffen bestaande uit één met zilveren kraag, gemerkt 800, en één met verzilverde kraag, gemerkt OW. (Otto Wiskemann).

    A lot of 2 crystal decanters consisting of one with silver collar, marked 800, and one with silver-plated collar, marked OW (Otto Wiskemann).
    Dim. 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #453

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    A vase made of multicolored Murano glass with a Mirafiore decoration.
    Dim. Hoogte 29, Ø 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #87

    Een lot van 4 zilveren dieren, gemerkt 925, bestaande uit een konijn, een everzwijn, een kuiken en een fazant als zoutstrooier. Totaalgewicht 340 gram.

    A lot of 4 silver animals, marked 925, consisting of a rabbit, a wild boar, a chick, and a pheasant as a salt shaker. Total weight 340 grams.
    Dim. l 14 cm (fazant)
    Estimate: € 220 / 260
  • #8

    Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.

    Large oval dish, in green glazed pottery. Decorated with a crown.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #296

    An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #351
    Beatles, Wings

    “The Beatles & Wings. Een lot van 7 lp’s waarvan 2 dubbel lp’s en een box met 3 lp’s van Wings. Beatles: 1962-1966, 1967-1970 en 4 x greatest hits. Wings: Wings over America.

    "The Beatles & Wings. A lot of 7 LPs including 2 double LPs and a box set of 3 LPs by Wings. Beatles: 1962-1966, 1967-1970, and 4 x greatest hits. Wings: Wings over America."
    Estimate: € 30 / 50
  • #173
    Capo di Monte

    “Kaartspelers”, een porseleinen groep, gemerkt La Medea Capo Di Monte. Minieme schilferschade aan de hoed.

    "Card players", a porcelain group, marked La Medea Capo Di Monte. Minimal chipping to the hat.
    Dim. 26 x 39 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #342
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #277

    “Verborgen figuren.” Keramisch werk.

    "Personnages cachés". Sculpture en céramique.
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94

    ‘Duinenzicht’ Olieverf op doek, opgekleefd op paneel. Toegewschreven aan Edouard Woutermaertens.

    'Dune View' Oil on canvas, mounted on panel. Attributed to Edouard Woutermaertens.
    Dim. 33/46.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #563

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met een landschap in het decor.

    A 19th-century Chinese porcelain vase with a landscape decoration.
    Dim. h 42.5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143
    Meissen

    Een set porseleinen kandelaars met floraal decor, gemerkt Meissen.

    A set of porcelain candlesticks with floral decor, marked Meissen.
    Dim. h 6.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #421

    Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.

    s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #192
    Em. Charton

    “De Kolenvliet”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Em. Charton en gedateerd 1910.

    "The Kolenvliet", a painting, oil on canvas, signed Em. Charton and dated 1910.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00