Icoon van een Madonna met kroon (Madonny z Krużlowej), op een stuk bruinkool (’Lignite’, 8mil. jaar oud). Naar een voorbeeld van de 15e eeuw. Draagt handtekening W. POWIERTOWSKA.

Icon of a Madonna with a crown (Madonny z Krużlowej), on a piece of lignite (8 million years old). Based on a 15th-century model. Signed by W. POWIERTOWSKA.
Dim. Hoogte 47 cm
SKU: 2503250058.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #58
Estimate: € 60 / 80

  • #547

    Houten schaalmodel van een retro personenwagen. Geproduceerd door American Keystone LTD, Kansas.

    Wooden scale model of a vintage car. Produced by American Keystone LTD, Kansas.
    Dim. H 14, B 13, D 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256
    LD

    An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #346

    Een in hoogte verstelbare massief houten schildersezel.

    A height-adjustable solid wood painting easel.
    Dim. h 206 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    An 18th-century Buddhist clay tablet depicting Buddha.
    Dim. h 10.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #533

    Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.

    Metal statue of a Chinese knob-billed duck.
    Dim. H 33, B 19, D 37 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #282

    Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.

    A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.
    Dim. h 292 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292

    Een humidor met vochtregelaar. Met naamplaatje binnenin Elie Bleu Tabletier Paris.

    A humidor with humidity regulator. With nameplate inside Elie Bleu Tabletier Paris.
    Dim. 15 x 40 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    Bronzen leeuw.

    Bronze lion.
    Dim. H 13, B 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #45
    Peru Ilaria

    Een zilveren slavenarmband, 925‰ versierd met vissen. In originele doos.

    A silver slave bangle, 925‰ adorned with fish motifs. In original box.
    Dim. 85,85 g h: 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #205

    Een salontafeltje met marmeren blad en houten frame versierd met bronsbeslag.

    A coffee table with a marble top and wooden frame decorated with bronze fittings.
    Dim. 51 x 86 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #335

    “Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.

    "Fu Xing". A Chinese porcelain figurine.
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552

    Set van 2 houten platonische lichamen. Een octahedron en een icosahedron.

    Set of 2 wooden platonic solids. An octahedron and an icosahedron.
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #591

    Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.

    A lot of four wooden African figurines.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    ‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils

    ‘Pierrot with poodle”. Bronze figurine signed Barye fils.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #291
    Elie Bleu

    Een humidor met vochtregelaar. Met naamplaatje binnenin Elie Bleu Tabletier Paris. Heeft een herstelling gehad aan de scharnieren.

    A humidor with moisture regulator. With nameplate inside Elie Bleu Tabletier Paris. Has had a repair to the hinges.
    Dim. 14.5 x 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    A set of 2 musical bronze angels on a marble base, attributed to August Moreau, both signed.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    Bronzen beeldje van een marmerkreeft. Zonder signatuur.

    Bronze sculpture of a marble lobster. Unsigned.
    Dim. H 19, B 23, D 26 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #532

    Een massief houten Italiaanse kandelaar, gemarmerd. Vroeg 19e eeuws.

    A solid wood Italian candlestick, marbled. Early 19th century.
    Dim. h 166 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #93

    Een wandelstok in hout en been met Oosterse decoraties. Gebarsten net boven het midden.

    A walking stick in wood and bone with Oriental decorations. Cracked just above the middle.
    Dim. l 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    Flessenrek voor 12 flessen, kleine lade met zwanenhals handvat, ondersteund op knotpoten. Gemaakt naar 19e eeuws model. Koperkleurig metaal en oud hout.

    Bottle rack for 12 bottles, small drawer with swan-neck handle, supported on bobbin legs. Made after a 19th-century model. Copper-colored metal and old wood.
    Dim. 46 x 57 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #245

    Gietijzeren beeldje, miniatuur dodenmasker.

    Cast iron figurine, miniature death mask.
    Dim. H: 9 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #549

    "Kneeling Nude". A sculpture of dark patinated bronze inspired by a work of Henri Laurens.
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #561

    Een houten butler-tray met opvouwbaar onderstel.

    A wooden butler tray with a foldable base.
    Dim. 80 x 67 x 47 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #64
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100

  • #156

    Een 19e eeuwse Franse staande comtoiseklok met vergulde delen en bewegende wipplank in de slinger. Gemerkt op de wijzerplaat Ravion à Mansle.

    A 19th-century French longcase clock with gilded parts and a swinging lever in the pendulum. Marked on the dial Ravion à Mansle.
    Dim. 231 x 49 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #563

    Beschilderde vaas met kraanvogels.

    Painted vase with cranes.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257
    T. Walker & Son

    Dim. 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #368
    Holmegaard, Denemarken

    Een lot van 2 nekglazen, circa 1970, gefabriceerd door Holmegaard, Denemarken, ontworpen door Christer Holmgren. In hun originele verpakking.

    A pair of 2 neck glasses, circa 1970, manufactured by Holmegaard, Denmark, designed by Christer Holmgren. In their original packaging.
    Dim. h 19 x Ø 7.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #258
    Fontinelle

    “Dame met hert”, een art deco beeld in groen geglazuurd keramiek, onderaan gemerkt Fontinelle. Schilferschade aan de rand onderaan.

    "Lady with deer," an Art Deco statue in green glazed ceramic, marked Fontinelle at the bottom. Some chipping damage on the edge at the bottom.
    Dim. 24 x 41 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “De doorgang onder het kapelletje”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat Alf. Van Neste.

    "The passageway under the little chapel", an etching on paper, signed outside the plate Alf. Van Neste.
    Dim. 18 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #127
    H. Luppens Paris/Bruxelles

    Een verguld metalen schouwpendule met de voorstelling van een gezeten dame in Griekse kledij en bijhorende kandelaars, op vergulde houten sokkels gemerkt H. Luppens Bruxelles. Gemerkt in de klok H. Luppens Paris. 19e eeuws. De dame heeft een breuk aan het been.

    A gilded metal mantel clock depicting a seated lady in Greek attire with matching candelabras, on gilded wooden bases marked H. Luppens Bruxelles. Clock marked H. Luppens Paris. 19th century. The lady has a break in the leg.
    Dim. h 45 x l 56 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #195

    Goum, handgeknoopt Iraans tapijt. Zijde.

    Goum, hand-knotted Iranian carpet. Silk.
    Dim. 64/127
    Estimate: € 250 / 300
  • #468

    Chinees beeldje van een jong koppel met een grote gemberpot. In blauw en wit gelazuurd pporcelein.

    Chinese figurine of a young couple with a large ginger jar. In blue and white glazed porcelain.
    Dim. H22.5, B 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118
    Staffordshire

    Een polychroom keramisch Staffordshire beeld/vaas met jager en hond. 19e eeuws.

    A polychrome ceramic Staffordshire figure/vase with hunter and dog. 19th century.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65

    Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.

    A miniature of a resting angel, with a wax seal stamp at the back.
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #348
    Look-Smart

    Lamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, een handgemaakt schaalmodel, 40 cm lang, in display-case. Spoiler ontbreekt.

    Lamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, a handcrafted scale model, 40 cm long, in display case. Spoiler missing.
    Dim. 10 x 40 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00