#561Een houten butler-tray met opvouwbaar onderstel.
A wooden butler tray with a foldable base.No longer availableDim. 80 x 67 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#548‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils
#346Een in hoogte verstelbare massief houten schildersezel.
A height-adjustable solid wood painting easel.No longer availableDim. h 206 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.
A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.No longer availableDim. h 292 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Bronzen beeldje van een marmerkreeft. Zonder signatuur.
#533Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.
#538Bronzen leeuw.
Bronze lion.No longer availableDim. H 13, B 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#245Gietijzeren beeldje, miniatuur dodenmasker.
#552Set van 2 houten platonische lichamen. Een octahedron en een icosahedron.
#335“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#591Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A solid wood Italian candlestick, marbled. Early 19th century.No longer availableDim. h 166 cmEstimate: € 200 / 250
#275Een hanglamp model UFO.
A pendant lamp model UFO.No longer availableDim. H 50, Ø 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#470Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#73LAP LeedsEen laat 19e eeuwse geglazuurd keramische jardinière, gemerkt L A P Leeds, England. Eén schilfer van het glazuur en enkele haarlijnscheurtjes.
Late 19th century glazed ceramic jardinière, marked L A P Leeds, England. One chip in the glaze and some hairline cracks.No longer availableDim. h 32 x Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#499Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
#267P. Regout & Co, MaastrichtEen paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#513Een groot lot parfumstalen, van Chanel tot Nina Ricci, Lancetti tot Hermès.
A large lot of perfume samples, from Chanel to Nina Ricci, Lancetti to Hermès.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#391Period: 1997The Blues Brothers, nostalgic series. Twee verzamelpoppen in originele verpakking naar de gelijknamige film.
The Blues Brothers, nostalgic series. Two collectible dolls in original packaging based on the movie of the same name.No longer availableDim. hoogte 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#153Een klokstel met 2 bijhorende kandelaars, messing met hierop een bronzen koppel.
A clock set with 2 accompanying candlesticks, made of brass with a bronze couple on top.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#367Een lot blikken modeltreinen, met twee locomotieven, 4 bijbehorende wagons en achterstellen (2 sets) ‘Made in Western Germany’.
A lot of tin model trains, including two locomotives, 4 accompanying wagons, and backstays (2 sets) 'Made in Western Germany'.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#514Jules Van AelPeriod: 1912-1997“Boszicht met figuren en dieren”, gewassen inkttekening op papier in passepartout, gesigneerd J. Van Ael.
"Forest view with figures and animals", ink drawing on paper in mat, signed J. Van Ael.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324PanamarenkoFotolithografische reproductie naar ‘Vliegend tapijt’, van Panamarenko.
Photolithographic reproduction of 'Flying Carpet' by Panamarenko.No longer availableDim. 21/17 cmEstimate: € 30 / 50