#226Mirao
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Teurelinckx
#159M. Van lent
#309Josée Simon
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#247Hilde Hendrickx
“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 109 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151W. Farynhor
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175J. Van de Veegaete
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60
#4
Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 34 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#292Longwy
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#58
Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 28 - 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#204Jean Bouvery
“Rouen”. Ets.
#16
Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#316
Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#172
“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
“de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 8 x 20 cmEstimate: € 150 / 160 -
#277
“La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#94
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 150 -
#139
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#274
Twee scheepsmaquettes, waarbij een motorboot en een zeilboot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40 / 60