#82
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 49 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#4J. Van de Veegaete
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#8Gard Van Mechelen
#33Gerard Hermans
“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
#26Josée Simon
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#42
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#20W. Farynhor
#51N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#30Mirao
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#40G. Wagener
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#18Gommaire Van Beveren
“Baarzen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#9Teurelinckx
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/70
#31Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
#183
Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 36 cm -
#105
Een grote majolica schenkkan met meerkleurig decor van personages. Herstelling aan het deksel en randschilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 51 cm -
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 29 cm -
#49David Mead
“Sherwood forest”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#106
Een witmetalen hoorn op staander.
#128Val St. Lambert
Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#120
Een lot meerkleurig porselein , bestaande uit drie bordjes, een vaas met handgeschilderd decor en een Chinees kopje met twee ondertasjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm -
#136P. Dassy
“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cm -
#7Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#171
No longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 € -
#52Julien Van Santen
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60