Similar lots by type
-
#46Een gevarieerd lot monochroom wit Engels aardewerk, bestaande uit een koffiepot, een olie-en azijnstel, een melkkannetje, een coupe op voet, een bordje, een kandelaar, twee boterpotjes en een citroenschaaltje.
Lot de faïences monochromes anglaise, comprenant une cafetière, un huilier-vinaigrier, un pot à lait, une coupe sur piédouche, une petite assiette, un chandelier, deux beurriers et un plat à citron.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#601Jules Moigniez“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400 / 500 -
#146“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200 / 1800 -
#414Boch La LouvièreEen aardewerken theeservies met een blauw decor op witte fond, model ‘Dragon’. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Service à thé en faïence à décor bleu sur fond blanc. Modèle Dragon. Complet pour douze personnes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#656De Potter“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#636Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.
Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.No longer availableDim. H 124 cmEstimate: € 140 / 160 -
#702Drie verschillende schotels van blauw en wit en meerkleurig aardewerk. XIXe eeuw.
Trois plats différents en faïence bleue et blanche et polychrome. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#768Nadal“Dame met hoed”. Beeldje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Femme au chapeau”. Statuette en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#526“Le forgeron” & “Le fondeur”. Twee beelden van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk.
“Le forgeron” et “Le fondeur”. Deux sculptures en régule à patine foncée. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 64 & 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#657“De kruisafneming”. Een hoogreliëf van pijpaarde naar Rubens. Onleesbaar gesigneerd linksonder. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Relief en terre de pipe d’après Rubens. Illisiblement signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#516Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#711Gustave Van VaerenberghEen klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.
Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#697Naamse koffiepot van zwart geglazuurd aardewerk. Verzilverd koperen kettinkje te herstellen. Randschilfers aan het deksel.
Cafetière namuroise en grès noir. Petite chaîne en cuivre argenté à réparer. Eclats au couvercle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60 / 120 -
#683Albert SchultzEen bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#408Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#729Een bol vaasje van aardewerk met een meerkleurig vegetaal decor.
Vase sphérique en faïence à décor végétal polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#670“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#76Een aardewerken vaas met een meerkleurig gestileerd bloemendecor. Czechoslovakia.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs stylisées. Czechoslavakia.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#673“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#678Suzanne Bizard“Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#801Een grote dekselvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Grande potiche en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux. Fretel en forme de chien de Pho. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#608“De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 220 -
#761Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté. Yeux en verre.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#824Een luchter met een centrale albasten coupe en met zes roosvormige lampenkappen.
Lustre avec une coupe centrale en albâtre et six lumières aux abat-jour en forme de roses.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#554Romain De Saegher“De vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fuite en Egypte”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200 / 300 -
#389“Schaapherder in molenlandschap”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd. Naar de XIXe eeuw.
“Berger dans un paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signature apocryphe. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#778Een vierdelig koffie-en theestel van wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Garniture à café et à thé en porcelaine blanche et dorée. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#698Zuid-Holland, GoudaLaag vaasje met hoogglansglazuur, gestileerde art nouveau voorstelling met overwegend groen, beige en blauw. Onderaan gemerkt en “d.d”. Begin XXste eeuw.
Petit vase bas, glaçure à haute brillance. Décor art nouveau stylisé en vert, beige et bleu. Marque sous la base et “d.d.” Début XXe siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden hanger met het embleem van Rolex bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. (er onbreken twee steentjes).
Pendentif en or jaune et blanc 18 ct représentant le logo de rolex serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct (deux pierres manquent).No longer availableDim. 36,13 gEstimate: € 800 / 1000 -
#538Swarovski“Antonio”. Een beeldje van kleurloos kristal. Gemerkt.
“Antonio”. Statuette en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#442Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.
Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#737SwarovskiTwee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er twee kristallen bloempjes en een kerstboompje van geslepen gekleurd kristal aan toe. Allen gemerkt.
Deux supports en métal blanc contenant resp. trois grandes et neuf petites tulipes en cristal taillé. Nous ajoutons deux petites fleurs et un arbre de Noël en cristal taillé. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#293Een punchbowl van kleurloos geslepen kristal met tien bijbehorende glaasjes.
Bol à punch en cristal taillé incolore avec 10 gouttes assorties.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#805Vijf diverse oude naaimachines van gelakt metaal, waarvan één met de oorspronkelijke doos.
Cinq machines à coudre à jouer anciennes en métal laqué dont une dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80


