Other lots in this auction
-
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#248Marthe Fassiaux“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#270Lot boeken over de familie Kennedy, bevattende: Biografieën over de Kennedydynastie, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc....
Lot de livres portant sur la famille Kennedy, comprenant des biographies de la dynastie Kennedy, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#99Een lot varia, bestaande uit twee getorste kandelaars (één beschadigd), een brievenrekje en twee metalen ballen.
Un lot d'objets divers, composé de deux bougeoirs torsadés (dont un abîmé), un porte-lettres et deux boules métalliques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#31Een Venetiaanse luchter met acht armen, versierd met geslepen kristallen pendeloques. Twee armen gebroken.
Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#277“Het huwelijk”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#212Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#38Een beertje, een marionet en een pierrot.
Un ours, une marionnette et un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 40 -
#287Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#674Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm -
#250Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 50

