Other lots in this auction
-
#173Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.
Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#297Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#285Een dienblad op staander. We voegen er een kleiner dienblad aan toe.
Plateau sur pied pliant. Nous ajoutons un deuxième plateau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#213L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#93Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#689Een paar kandelaars van geperst glas.
Une paire de bougeoirs en verre pressé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#74Roelant“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#115Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#43Twee vergulde fotokadertjes, waarbij één van hout en plaaster en één van messing en glas. (Glasschilfer achteraan)
Deux cadres photo dorés, l'un en bois et plâtre et l'autre en laiton et verre. (éclat de verre à l'arrière).No longer availableOnline onlyDim. 21 x 14 & 36 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#136“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
“Compositions modernes”. Acrylique sur papier. Sans signatures.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Noelans“Bomen”. Tekening. Gesigneerd.
Arbres. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#71Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.
Un ensemble de cinq pots à épices en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 15 / 25

