#515DardjasinEen Perzische handgeknoopte loper.
#532DresdenEen groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.
#64“Kippen, een haan en een pauw op het erf”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#439“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#372Jos HendrickxPeriod: 196-1971“Delphi”, een aquarel op papier, gemonogrammeerd JH.
"Delphi," a watercolor on paper, monogrammed JH.No longer availableDim. 47 x 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418Een lot van 9 Japanse netsuké’s van hout.
#222“Jean Baptiste” Houtsnede op papier. Buiten de plaat gesigneerd.
"Jean Baptiste" Woodcut on paper. Signed outside of the plate.No longer availableDim. 33,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een geglazuurd aardewerken beeld van een ijsbeer, Art-Deco, onderaan gemerkt ‘Made In Chzechoslovakia’ en genummerd ‘133’.
A glazed terracotta sculpture of a polar bear, Art-Deco, marked 'Made In Czechoslovakia' at the bottom and numbered '133'.No longer availableDim. 24 x 41 x 12 cmEstimate: € 100 / 150