Other lots by Belen
-
#222Louis Belen
“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 46 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#243Louis Belen
“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 35 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#25
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 48 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#84O’David Picard
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#213L. Schooningk
“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 53.00 €Dim. 30 x 42 cmEstimate: € 120/170 -
#130Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905
“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Ferme auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 31 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#82
“De verboden vrucht”. Aquarel op papier.
Le fruit défendu . Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#95George GregoryPeriod: 1849 - 1938
‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80/120 -
#252Scheltjens (?)
“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 16 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#246E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25/45
Other lots in this auction
-
#280
Gefineerde kaptafel met twee laden en klapbladen, centraal een spiegel. Transitionele stijl. Slijtage.
Coiffeuse en placage avec deux tiroirs et abattants, un miroir au centre. Style transitionnel. Usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 70 x 84 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#18
Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50 -
#151
“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 40/60 -
#129G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#157Remy De Pileceyn
“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100/120 -
#134Burago
Een model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.
Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#185
Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
Deux dragons en plastique, un comme applique. Les deux ont une aile endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#208
Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/40 -
#190
Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kande laar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#215
“Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#212
Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/50 -
#189Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981
“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 20 x 16 cmEstimate: € 50/80