Impressionistisch heidezicht in warme tonen. Olieverf op doek getekend; C. V. Reken.
Cor Van Reken
Period: 1878-1959

Impressionist heath landscape in warm tones. Oil on canvas signed; C. V. Reken.
Dim. 60/80 cm
SKU: 2904250054.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #54
Estimate: € 100 / 150

  • #359

    “Wild Horses”, een schilderij, lakverf op aluminium, niet gesigneerd.

    "Wild Horses", a painting, lacquer on aluminum, not signed.
    Dim. 90 x 208 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #409
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    Flower vase. Oil on panel. Signed; L. Jordaens.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Jean Jacques Foulon
    Period: 1923-1980

    Marine, olie op doek. Getekend J J Foulon. Hij werd geboren in 1923 in Kraainem en overleed in 1980 in Brussel. J.J. Foulon genoot zijn opleiding aan de Academie voor Schone Kunsten in Brussel en was leerling van Alfred Delaunois aan de Academie van Leuven.

    Marine, oil on canvas. Signed J J Foulon. He was born in 1923 in Kraainem and died in 1980 in Brussels. J.J. Foulon studied at the Academy of Fine Arts in Brussels and was a student of Alfred Delaunois at the Academy of Leuven.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #389

    Heidezicht. Olieverfschilderij op doek getekend; B Van Rijn.

    Heidezicht. Oil painting on canvas signed; B Van Rijn.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #112
    Hilaire Bals

    “Kippen aan het schuurtje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.

    "Chickens by the shed", a painting, oil on panel, signed H. Bals.
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #384
    Camille Hilaire

    Kapel aan het water. Olieverf op schilderspaneel. Getekend Hilaire. Toegeschreven aan Camille Hilaire.

    Chapel by the water. Oil on panel. Signed Hilaire. Attributed to Camille Hilaire.
    Dim. 27/52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #129
    Louis Marie De Schryver
    Period: 1862-1942

    Portret van een jonge vrouw met groene hoofddoek. Olieverf op doek. Getekend rechtsboven; De Schryver.

    Portrait of a young woman with a green headscarf. Oil on canvas. Signed top right; De Schryver.
    Dim. 33.5/25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #89

    ‘Waterplanten’. Olieverf op paneel. Abstract impressionistisch werk, getekend rechtsboven; Prepoir.

    'Water plants'. Oil on panel. Abstract impressionist work, signed top right; Prepoir.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #204
    J. Webster

    Landschapsschilderijtje naar de 19e eeuw. Een visserssloep wordt op het droge getrokken. Olieverf op doek. Getekend J. Webster.

    Landscape painting from the 19th century. A fishing boat being pulled ashore. Oil on canvas. Signed J. Webster.
    Dim. 20.5/26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Les bords de la Meuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Bernard Charoy, gedateert 1977 en achteraan getiteld.

    "The Banks of the Meuse", a painting, oil on canvas, signed by Bernard Charoy, dated 1977 and titled on the back.
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #332
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Landschapje, olie op doek. Verkleefd op paneel. Getekend A. De Laet.

    Landscape painting, oil on canvas. Glued to panel. Signed A. De Laet.
    Dim. 25/34.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #134
    Marcel Pire

    Stilleven met voeding als thema, waaronder een gans, oesters en keukengerei. Olie op doek getekend Marcel Pire. Leerling van Jean Delville en Alfred Bastien aan de Academie van Brussel. Stelt in 1937 tentoon op het Salon des Indépendants.

    Still life with food as a theme, including a goose, oysters, and kitchen utensils. Oil on canvas by Marcel Pire. Student of Jean Delville and Alfred Bastien at the Academy of Brussels. Exhibited at the Salon des Indépendants in 1937.
    Dim. 90/120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #72

    Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.

    Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374

    Tibetaans Tankawiel met het levensverhaal van prins Siddharta, geschilderd op zijde.

    Tibetan Thangka wheel depicting the life story of Prince Siddhartha, painted on silk.
    Dim. 60/42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119
    Leo Paret
    Period: 1896 - 1976

    “De Kluisberg bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Leo Paret.

    "The Kluisberg at dusk", a painting, oil on canvas, attributed to Leo Paret.
    Dim. 80/100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    ‘Het oude koppel’. Een paar portretschilderijen in olie op doek. Getekend; Ign. Kennis. Geboren in Mechelen in 1888 en gestorven in 1973. Hij volgde een opleiding aan de Academie te Mechelen en aan de School voor Schone Kunsten in South Kensington/Engeland.

    'The old couple'. A pair of portrait paintings in oil on canvas. Signed; Ign. Kennis. Born in Mechelen in 1888 and died in 1973. He studied at the Academy in Mechelen and at the School of Fine Arts in South Kensington/England.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #114
    Hilaire Bals
    Period: 1940 - ....

    “Kippen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.

    "Chickens", a set of 2 paintings, oil on panel, signed H. Bals.
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #589

    Verzen versierd met 6 ingekleurde afbeeldingen, waaronder jachttaferelen.

    Poems embellished with 6 colored images, including hunting scenes.
    Dim. 26/15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Herfststorm’. Olieverf op paneel. Getekend; Jordaens ‘63.

    'Autumn Storm.' Oil on panel. Signed; Jordaens '63.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘La Valleé Du Zwalm’. Met het mes gezet. Olieverf op doek, getekend rechtsonder; R Malfliet.

    'The Valley of Zwalm'. Set with the knife. Oil on canvas, signed lower right; R Malfliet.
    Dim. 60/75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #139

    ‘De Veerman’. Olie op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    'The Ferryman'. Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 17/24 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #164
    Johannes Bévort

    Boszicht in herfsttinten. Impast oliewerk op doek. Getekend Bévort. Johannes Bévort werd geboren in 1917 te Utrecht en was lid van International organization of free art.

    Forest view in autumn colors. Impasto oil painting on canvas. Signed Bévort. Johannes Bévort was born in 1917 in Utrecht and was a member of the International Organization of Free Art.
    Dim. 80/100 cm
    Estimate: € 75 / 100

  • #386

    Vintage bartrolley in goudkleurig metaal en fumee glas.

    Vintage bar cart in gold-colored metal and smoked glass.
    Dim. H 74, D 82, B 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #383
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0914.

    "Tintin", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 0914.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #513

    Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.

    Bronze sculpture of a nautilus shell on a base.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #394
    Jozef Pitters
    Period: 1877-1957

    ‘Fjord’, olieverf op paneel. Getekend; Josef PITTERS.

    ‘Fjord’, oil on panel. Signed; Josef PITTERS.
    Dim. 47/61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #8

    Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.

    Large oval dish, in green glazed pottery. Decorated with a crown.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #103

    “David met zwaard en schede en met het hoofd van Goliath”. Wit marmer. Naar het werk van Antonin Mercié.

    "David with sword and scabbard and with the head of Goliath." White marble. After the work of Antonin Mercié.
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193

    Lot van drie klaroenen met militair embleem. 1 mondstuk manco.

    Lot of three bugles with military emblem. 1 mouthpiece missing.
    Dim. Lengte 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    A pair of porcelain Cantonese lidded vases with floral decoration and gilded details. Small chipping on bottom edge.
    Dim. 33cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt met zware slijtage.

    A hand-knotted Bidjar carpet with heavy wear.
    Dim. 390 x 180 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #86

    Klassieke zesdeurs vitrinekast, zonder legplanken.

    Classic six-door display cabinet, without shelves.
    Dim. H 223, B 210, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00