Similar lots by type
-
#261
Zes aardewerken tegels met een meerkleurig decor van een vogel in een kooi. Delft, XIXe eeuw.
Six carreaux de faïence à décor multicolore d'un oiseau en cage. Delft, XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#601Nimy
Twee verschillende schenkkannen van meerkleurig aardewerk, versierd met dieren. Eén gemerkt onderaan.
Deux pichets différents en faïence multicolore, décorés d'animaux. L'un marqué au fond.No longer availableDim. h: 24 & 27 cmEstimate: € 60/80 -
#178
Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#587
Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. b: 11,5 cmEstimate: € 70/100 -
#478Royal Boch
“Big cat”. Een beeld van gecraqueleerd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 76/600.
Big cat. Une sculpture en terre cuite craquelée conçue par Patrick Villas. Marquée et numérotée 76/600.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 250/280 -
#107
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#648
Een lot messing, bestaande uit vier kandelaars, waarbij er twee en paar vormen, een grote blaker, een tafelveger met blik en een tafelbel met een romeinse krijger als handgreep. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en laiton, composé de quatre bougeoirs dont deux forment une paire, une grande applique, un ramasse-miettes et une cloche de table avec un guerrier romain comme poignée. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. h: 16 - 28 cmEstimate: € 200/240 -
#271Mettlach
Een schenkkan van geglazuurd steengoed met een reliëfdecor van korenaren en met een bladvormig tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pichet en grès émaillé à décor en relief d'épis de blé et avec un couvercle en étain en forme de feuille. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#651
Een groot lot tinnen schotels en een klok. XVIII, XIXe en XXe eeuw. 9 stuks.
Un grand lot de plats en étain et une horloge. XVIII, XIX et XX siècle. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#559Royal Boch
Een paar wit aardewerken schalen op voet. Design van Ernest D’Hossche. Gemerkt.
Une paire de bols en faïence blanche sur pied. Design par Ernest D'Hossche. Signé.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#563
Een paar zeshoekige aardewerken dekselvazen met handgeschilderd polychroom decor van bloemen en vogels.
Une paire de vases hexagonaux en faïence à couvercle à décor polychrome peint à la main de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#655
Een reeks van vijf aardewerken hoornvazen met blauw op witte decors.
Une série de cinq vases en corne de faïence à décors bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120/180 -
#6
Een majolica milieu-de-table, versierd met een putto met bloemenkrans. gerestaureerd.
Un milieu-de-table en majolique, orné d'un putto avec guirlande. Restauré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#698
Een lot van vier kruiken en een dekselkan van aardewerk/ steengoed. Raeren/ Westerwald.
Un lot de quatre pichets et une aiguière à couvercle en faïence/grès. Raeren/ Westerwald.No longer availableDim. h: 16,5 - 32 cmEstimate: € 100/150 -
#395
Een paar gepatineerde houten kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Paire de bougeoirs en bois patiné. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200/240 -
#237
Een paar knobbelvazen van Delfts aardewerk met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt ‘APK’.
Une paire de vases à boutons en poterie de Delft à décor multicolore. Marqué 'APK' en bas.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200/300 -
#670
Een art deco asbak/ vide-poche van wit crackleware, getooid met een ijsbeer.
Un cendrier/vide-poche art déco en craquelé blanc, à décor d'un ours polaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#183
Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#351H. Bequet, Quaregnon
Een paar reigers van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Une paire de hérons multicolores en poterie. Signé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#123
Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Een randschilfer.
Un vase composé de quatre pichets de majolique multicolore et décoré d'anges. Marqué. Un éclat sur le bord.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#152
“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. Mogelijk XVIIIe eeuw. Herdoekt.
La Lamentation du Christ. Huile sur toile. Peut-être XVIIIe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 29 x 53 cmEstimate: € 350/550 -
#573
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#578
Een lotje, bestaande uit drie kleine antieke stenen kruikjes, een kruikje van geglazuurd steengoed, een stenen olielampje en een fijn gesculpteerd beeldje van twee Fo-hondjes. We voegen er enkele hangertjes met mineralen aan toe.
Un lot, composé de trois petits pots antiques en pierre, un pot de grès émaillé, une lampe à huile en pierre et une statue finement sculptée de deux chiens de Fo. Nous ajoutons quelques pendentifs avec des minéraux.No longer availableDim. h: 4,5 - 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#64
“Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Een met de hand ingekleurde kopergravure door Noach Van der Meer naar Hendrik Kobell, 1776 - 1778.
“Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Gravure colorée à la main par Noach Van der Meer d’après Hendrik Kobell, 1776 - 1778.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#8Capodimonte
Een siertheepot van zachte pasta met meerkleurig reliëfdecor van engelen. Met bijpassende kleine console.
Une théière décorative en pâte tendre à décor d'anges en relief multicolore. Avec petite console assortie.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#285
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en cabochon van jade van +- 8,04 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'un cabochon de jade de +- 8,04 ct.No longer availableDim. 8,64 gEstimate: € 900/1000 -
#499
Een grote bronzen koro, de poten en oren versierd in de vorm van fabeldieren en het deksel getooid met een wijze op een vliegende eend.
Un grand koro en bronze, les jambes et les oreilles décorées en forme de créatures mythiques et le couvercle orné d'un sage sur un canard volant.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#140
Een 18 K geelgoud ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une perle.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 400/500 -
#77
“Il trionfo di Venere”. Een grote majolica schotel.
Il trionfo di Venere. Un grand plat en majolique.No longer availableDim. Ø: 56,5 cmEstimate: € 200/240 -
#173
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 1300/1500 -
#339
Een lot grafische werken; allen gesigneerd buiten de plaat:- Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm)- Van Beurden - “Begijnhof”’ (22 x 18 cm)- Stokbroeckx - “Kempische hoeves”. 30/100 (11 x 13 cm)- Daniel Winkelman - “Portaal Lange Klarenstraat 22” 139/250. (24 x 21 cm)- André Goezu - “Vrouw met L’. 170/200. (20 x 14,5 cm)
Beaucoup d'œuvres graphiques; toutes signées hors de la plaque : - Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm) - Van Beurden - Begijnhof' (22 x 18 cm) - Stokbroeckx - Kempische hoeves 30/100 (11 x 13 cm) - Daniel Winkelman - Portaal Lange Klarenstraat 22 139/250 (24 x 21 cm) - André Goezu - Femme avec L' 170/200 (20 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#68
Een lot van drie gesculpteerde houten beelden, bestaande uit een Piëta, een Heilig Hartbeeld (ges. MaVe) en een groep met Jozef en Maria. XXe eeuw.
Lot de trois statues en bois sculpté, composé d'une Pietà, d'une statue du Sacré-Cœur (sig. MaVe) et d'un groupe avec Joseph et Marie. XXème siècle.No longer availableDim. h: 30, 41 & 32 cmEstimate: € 120/200 -
#530
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300 -
#335
Een prachtig geborduurde kelim bestaande uit zes panden met geometrische motieven en guirlandes. Indo-Perzisch omstreeks 1900. Verbazend goede staat met slechts zeer lichte slijtage.
Un kilim à six panneaux magnifiquement brodé avec des motifs géométriques et des guirlandes. Indo-perse vers 1900. État incroyable avec seulement une usure très légère.No longer availableDim. 230 x 164 cmEstimate: € 350/400 -
#128Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933
Een bruingepatineerde bronzen buste van Christus met de doornenkroon. Gesigneerd.
Un buste du Christ en bronze à patine brune avec la couronne d'épines. Signé.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#659Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Fjord”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fjord”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200