Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“In Fide Constans”. Een tinnen sierbord met wapenschild.

“In Fide Constans”. Een tinnen sierbord met wapenschild.

212
Ø: 31 cm
Estimate: 1015
Catalogue #212
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #148
    Daalderop, Tiel

    Een koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 22 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #135
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #140

    Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.

    Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #1
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #126
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #183

    Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #33
    Original Odhner

    Een oude Zweedse rekenmachine.

    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 30 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #193

    Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #118

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #216

    Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

    Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. +- h 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More