#148Daalderop, Tiel
Een koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20/30
#205
“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
#183
Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.
#284Atlas Editions
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#117
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
#79
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 80/100 -
“Album Religieux.” Album met bidprentjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/25 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#31
Een Chinese fallus.
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#174
#29
Een vis van gesculpteerd speksteen en een diertje van gekleurd Italiaans glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 5 & 6 cmEstimate: € 15/25