Other lots in this auction
-
#148
Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#100Karel De Swerts
“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35/45 -
#13
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20/25 -
#80
“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
« Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 100 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#199Anton Pieck
“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
“Spui Amsterdam”. A colored print on paper, signed at the bottom "Anton Pieck".No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35cmEstimate: € 20/25 -
#55
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#185Jean Pellen
“Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Composition" Acrylique. Signé et daté 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 80x60 cmEstimate: € 45/55 -
#186Jean BakkerPeriod: 1879-1944
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#206
“Stalknecht.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Groomsman." Oil paint on panel. Illegibly signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. 14 x 11 cmEstimate: € 35/45 -
#44
“Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.
« Vue du presbytère de la Sint-Bavostraat à Wilrijk ». Huile sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 31 cm x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#84Stefaan Tessely
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25/35 -
#54Leonard
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Vernisschade in de linker onderhoek.
"Intérieur". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Vernis endommagé dans le coin inférieur gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150