#406
Een antiek Edwardiaans mahoniehouten, vouwbare taartenstaander met 3 ronde tablets.
An antique Edwardian mahogany folding cake stand with 3 round tiers. -
#56
#688
Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
#114Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.
"Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken. -
#286Pierre VandelPeriod: 1970
A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. -
#379Val Saint Lambert
#470
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost. -
#679Val Saint Lambert
#156
Een antieke massief houtgesculpteerde wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet. -
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
A lot of various art folders containing drawings, sketches, notes, memoirs, press releases, etc.Place a bid ›Estimate: € 100/200