Similar lots by type
-
#14
“Heuvellandschap met huisjes”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Hilly landscape with cottages". A painting, oil on canvas. -
#183H. van Kelst
“Naoorlogs straatbeeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#3Vermeulen
“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#13
“In de drie zilveren kannen”. Een schilderij, aquarel op papier. Toegeschreven aan L. Velter door provenance familie.
"In the Three Silver Jugs". A painting, watercolor on paper. Attributed to L. Velter with provenance from the family. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
"Forest landscape in winter" & "Still life with kettle and nuts". A lot of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#114
“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
"Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper. -
#106
“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
"Winter village view", a painting, oil on canvas, signed F. Bruin. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#136
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengde techniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed.
Other lots in this auction
-
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags. -
#25
‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
'Tintin in America'. Softcover, reprint from 1960. -
#87
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration, marked on the bottom. -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#96
Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
A Yokkaichi, Japanese "Banko" porcelain teapot in the shape of an elephant with a rider. Marked at the bottom. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#54
Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
A lot of 7 vintage bakelite records, various titles. -
#104
Een paar Delfts blauw-wit porseleinen vaasjes met landschap en dame in het decor. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A pair of Delft blue and white porcelain vases decorated with landscapes and a lady. Marked at the bottom. Late 19th century. -
#36
“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Flight from Egypt". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#102J. Decock
“Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Stylized landscape". A drawing on paper. Signed at the bottom.