Similar lots by type
-
#264Hema
“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#229
Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#236
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cmEstimate: € 25/40 -
#155Makkum
Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 20/30 -
#245Mappin & Webb’s, London & Sheffield
Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13, 16 & 20 cmEstimate: € 45/60 -
#266Dickie, Spielzeug
Een radiogestuurde modelboot op batterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/30 -
#159
Een lage verguld bronzen kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 30/35 -
#277Lego 383
“Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/30 -
#226Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire
Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 35/45 -
#259
“Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/40 -
#262
“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 80 cmEstimate: € 80/100 -
#169Goldimari
Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#176Anna Club Plush
Een plushen kat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#154
Een dekselpot van Japans porselein met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt en op houten sokkel. Bijgevoegd een recent tienkantig bord van blauw-wit Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cm Ø: 21 cmEstimate: € 30/35 -
#252
Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/50 -
#210
Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 18 x 38 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#242
Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 23 & 7 cmEstimate: € 30/35 -
#244
Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#219
Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cm (z.k.)Estimate: € 30/40 -
#258
“Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/80 -
#251
Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 2& & 52 cmEstimate: € 30/50 -
#268Märklin
Een lot wagons op schaal HO in originele doosjes:- 4473 lage boordwagen- 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine- 4475 lage boordwagen met huif van Märklin- 4509 bananenwagen- 4513 kiepwagen
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/40 -
#220Kaiser Porzellan
Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#228
Een houten kistje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#137
Een gesculpteerd stenen maskertje en een gepolijst mineraal ei.
Un masque en pierre taillée et un œuf en minéral poli.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 & 14 cmEstimate: € 20/30 -
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 21 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#73Frans OttePeriod: 1885 - 1973
“Landbouwer”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
"Agriculteur". Un dessin au lavis Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#50
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 40/50 -
#101
Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#216
Een witmetalen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en métal blanc à huit bras de lumière.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#74
“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#131
Drie kleine woestijnrozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: +/- 8 à 9 cmEstimate: € 30/50 -
#1
Twee lampes belges met opaalglazen coupes, waarbij één met gedreven messingen montuur. Enkele beschadigingen. We voegen er een brandstofkan aan toe.
Deux lampes belges avec coupes en opaline dont une avec monture en laiton repoussé. Quelques dégâts. Nous y ajoutons un bidon d'essence.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 69 & 35 cmEstimate: € 20/30 -
Drie verschillende hoge vazen van kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 45 - 70 cm