Similar lots by type
-
#172“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
"Trois-mâts". Pastel et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#176Théo Idserda“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#210“Jezus van het kruis”. Een ets op papier.
"Jesus of the cross". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 18,5cmEstimate: € 15 / 20 -
#160Pierre Dyckmans“ De vlucht naar Egypte” & ”Vrouw met spinnenwiel”. Twee potloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1918.
"La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.No longer availableOnline onlyDim. 27x22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#192Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“OLV Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Kathedraal - Rubens 38/100”.
Our Lady Cathedral of Antwerp. An etching on paper, signed at the bottom “Rom. Malfliet” - “Cathedral - Rubens 38/100”.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 16cmEstimate: € 35 / 45 -
#127“Dorpszicht”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
"Vue de village". Peinture d'affiche sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 55 cmEstimate: € 35 / 45 -
#201Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal Vlemmickstraat”. Een ets op papier, gesigneerd en genummerd onderaan.
“Cathedral Vlemmickstraat”. An etching on paper, signed and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
“Spui Amsterdam”. A colored print on paper, signed at the bottom "Anton Pieck".No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35cmEstimate: € 20 / 25 -
#200Robin Koni“Unicorn Princess” 1988 vintage zeldzame poster.
"Unicorn Princess", affiche rare vintage 1988.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cm x b 89 cmEstimate: € 25 / 35 -
#208L David“Tuingereedschap”. Een litho op papier, Onderaan gesigneerd “L David”.
"Garden Tools". A lithograph on paper, signed "L David" at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#195Een ronde spiegel van hout.
A round mirror made of wood.No longer availableOnline onlyDim. Ø 43 cmEstimate: € 35 / 45 -
#191Een rechthoekige houten spiegel.
A rectangular wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#194Een ovale spiegel van ijzer versierd met acantusbladen rondom.
An oval iron mirror decorated with acantus leaves all around.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#212Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Boerderijlandschap”. Een ets op papier, gesigneerd.
"Farm Landscape". An etching on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 21,5cmEstimate: € 25 / 35 -
#128G. Lambert“Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#209Rie CramerPeriod: 1887 - 1977“Marken”. Een litho op papier, gesigneerd “Rie Cramer”.
"Marks". A lithograph on paper, signed "Rie Cramer".No longer availableOnline onlyDim. 46 x 37cmEstimate: € 50 / 75 -
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#173“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Een ovalen houten spiegel.
An oval wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213RocaEen lot van 3 litho’s op papier met hierop vissoorten afgebeeld. Onderaan gesigneerd “Roca”.
A lot of 3 lithographs on paper depicting fish species. Signed on the bottom "Roca".No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 75 -
#121G. Prudhomme“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd XI 1917.
"Autoportrait". Technique mixte sur papier. Signé et daté XI 1917.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#211“Landwegel tussen weiden” Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
“Landwegel between meadows” An etching on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 13,5cmEstimate: € 15 / 20
Other lots in this auction
-
#190“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
“La Reine Isabelle”. Une plaquette ronde en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#37Fr. Van Houtven“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Ethel Horne“Engels landschap met meisje en dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.
"Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. 110 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35“De levensdans”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘J.S.D.L.’.
"La danse de la vie". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'JSDL'.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#43“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin,...". Un collage. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993“Heidezicht”. Een pasteltekening. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Un dessin au pastel. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 26x36cmEstimate: € 40 / 60 -
#55“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#133J. De Meyer“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 200

