Similar lots by type
-
#145Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.
Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 45 -
#39“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 25 / 50 -
#185Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster. Enkele kleine schilfers.
Une Vierge à l'Enfant en plâtre polychrome. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#265Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#230Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#297Twee bruin lederen reiskoffers.
Deux valises en cuir marron.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#263Een lot metalen snuisterijtjes, bestaande uit een pillendoosje met ingelegde bloemetjes, een menuhoudertje in de vorm van een garnaal, een luciferhoudertje in de vorm van een duiveltje, een fotokadertje, een kruisje met email, enz.
Lot de bibelots en métal, composé d'un pilulier avec incrustation de fleurs, un porte menu en forme de crevette, un porte allumette en forme de diable, un cadre photo, une croix en émail, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#236Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.
Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#295E. Gerinckx“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#270Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.
Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 35,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#109Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois de style Louis XVI.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#152Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#104Een gedraaid notenhouten spinnenwiel met benen spaakjes.
Un rouet en noyer torsadé avec des rayons en os.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 35 / 45 -
#277Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.
Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (z.k.)Estimate: € 25 / 35 -
#96Een lot antieke verguld bronzen onderdelen van een pendule.
Lot de pièces anciennes en bronze doré d'une pendule.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#225Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.
Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.
Un vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#274Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.
Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#268Een lot bestaande uit een ingekaderd orderboekje van Honeywell uit 1947, een verzilverd truweel, naar aanleiding van de eerstesteenlegging van het Honeywellcomplex te Evere en twee eerstedagsuitgaven van een postzegel uit 1960 n.a.v. de maanlanding.
Lot composé d'un carnet de commandes en coffret de Honeywell de 1947, d'une truelle en métal argenté, à l'occasion de la pose de la première pierre du complexe Honeywell à Evere et de deux numéros du premier jour d'un timbre-poste de 1960 à l'occasion de l'alunissage.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#247Een reeks kleine kopjes en schoteltjes met immortelle de Saxe-decor (Copenhague). Enkele scheurtjes.
Série de petites tasses et soucoupes à décor d'immortelle de Saxe (Copenhague). Quelques cheveux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 5,5, 9 & 10 cmEstimate: € 15 / 20 -
#154Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
Un lampadaire en laiton avec verre clair.No longer availableOnline onlyDim. h: 172 cmEstimate: € 15 / 20 -
#264Freddy Reynaert“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#245Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.
Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 35 / 40 -
#260Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.
Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#24“Dansend koppel”. Een groepje van kleurloos kristal.
Couple dansant. Un groupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#222Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#88StaffordshireEen paar Staffordshire honden uit aardewerk. Eén met barst aan de staart.
Une paire de chiens Pottery Staffordshire. Un avec une fissure dans la queue.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#273Dyckmans“Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#173“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 49 cmEstimate: € 10 / 20 -
#224Drie werken op papier:- Leo Lauryssens - “Kortrijk”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.- Spitaels - “Stadszicht”. Pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1988.- F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Een gravure. Gesigneerd en gedateerd 1986
Trois œuvres sur papier : - Leo Lauryssens - « Courtrai ». Dessin sur papier. Signé et daté 1958. - Spitaels - « Vue de ville ». Dessin à la plume. Signé et daté 1988. - F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Une gravure. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 14,5; 24,5 x 15,5 & 28 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#220“Zicht op Dausenai an der Lahn”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#17Een verzilverd metalen kandelaar met drie lichtpunten.
Bougeoir en métal argenté à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#75Een paar aperitiefmandjes van verzilverd metaal met kleurloos glazen recipiënten.
Paire de paniers apéritifs en métal argenté avec récipients en verre transparent.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 17 & 35 x 17 cmEstimate: € 5 / 2 -
#22Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cm; Ø: 14 cmEstimate: € 15 / 20 -
#91“Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis, Antwerpen”. Een gravure van Joan Blaeu.
Domus Hansae Teutonicae - OosterhuisNo longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 80 / 120

