Similar lots by type
-
#736Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#388Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#756Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#752Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80 -
#310Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#135Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300 / 400 -
#726Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#17Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120 / 180 -
#536Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#393Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#8Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#405Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#348Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80 / 120 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250 -
#55Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#300BulgariEen roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000 / 3000 -
#738Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#748“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#19Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#741Henri Gauquier“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#714Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#292Louis Emile BenassitPeriod: 1833 - 1902“Veldslag”. Aquarel op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Le combat”. Aquarelle sur papier. Signée. XIXe siècle.Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#523Een barometer van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken, een vos en een vogel.
Baromètre en bois sculpté décoré de grappes de raisins, d’un renard et d’un oiseau.Dim. h: 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#516Een retro bureaustoel bekleed met bruin leder.
Chaise de bureau rétro recouverte de cuir brun.Estimate: € 360 / 400 -
#78Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#563Een lot van vijf tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 30 / 50 -
#207“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500 / 800 -
#183“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Met een Meissen merk. XIXde eeuw. Restauratie aan een hoofd.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Avec une marque de Meissen en bleu sous couverte, XIXe siècle. Restauration à une tête.Dim. H. 10,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#433Een art deco groep in de vorm van twee bronzen vissen op en sokkel van groen marmer.
Groupe art déco présentant deux poissons en bronze sur un socle en marbre vert.Dim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#683Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100 / 150 -
#225Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.Dim. 5,28 gEstimate: € 500 / 600 -
#70Een 18 karaat geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une de ± 8 ct.Dim. 8,55 gEstimate: € 300 / 400 -
#423Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20 / 25

