Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
M. Paulin

“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.

"Interior with Two Ladies". A 19th-century painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by M. Paulin.
Dim. 46.5 x 38.5 cm
SKU: 2409240102.
Categories: Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #102
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #612

    “Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #199
    Charly Michel

    “Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.

    "World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 152 x 110
    Estimate: € 150 / 200
  • #652

    “Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.

    "Interior with music-playing couple", a painting, oil on canvas laid down on board in gilded frame. Not signed.
    No longer available
    Dim. 21 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #159
    Louis Thevenet
    Period: 1874-1930

    “Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    "Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #182

    “Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.

    "Nobleman overseeing the soldiers", a 19th-century painting, oil on canvas in a round solid oak frame. Not signed.
    No longer available
    Dim. Ø 95 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229

    “Bloemenstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life in Oriental vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 73 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #592
    J Peeters

    “Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Facade view with tree". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #686

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    No longer available
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.

    A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #474
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    “Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Portrait of a Friar". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 51 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #85

    Een spiegel op houten paneel met plaaster kader, floraal motief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A mirror on a wooden panel with a plaster frame, floral motif, made in traditional style. The frame is partially patinated. 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #294

    “Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.

    "Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #315

    Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.

    A bar/globe in plastic and paper, damage at the front in the lower part of the globe.
    No longer available
    Dim. h 53 x Ø 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #246

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #632

    “Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.

    "White workhorse", a painting, oil on panel, signed.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Joris Houwen
    Period: 1925-1998

    “Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.

    "Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 63 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189

    Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.

    A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #546

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #582

    “Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.

    "Saint Virginia" & "Saint Charles Borromeus", (pray for us). A lot of 2 paintings, oil on panel with oval embroidered mat.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #469

    “Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Harbor View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #437
    STS Abel Zagreb

    Een meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.

    A multi-colored Art Deco style pressed glass bowl on foot with handles in the shape of doves. Vintage reissue in snail glass by STS Abel Zagreb, glass factory Steklarna Hrastnik.
    No longer available
    Dim. 16 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #311

    Een lot van 35 varia strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit; 8x Jan Kordaat, 9x Clifton, 6x Blueberry, 7x Lucky Luke, 5x De Smurfen.

    A lot of 35 miscellaneous comic books, various titles and editions, including; 8x Jan Kordaat, 9x Clifton, 6x Blueberry, 7x Lucky Luke, 5x The Smurfs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #339

    Een lot sigarenparafernalia, bestaande uit een gesculpteerd houten kistje met enkele luciferdoosjes, een glazen Habana pot en een sigarenknipper.

    A lot of cigar paraphernalia, consisting of a carved wooden box with some matchboxes, a glass Habana jar and a cigar cutter.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #521

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

    A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #289

    “Mannelijk naakt met dolk”. Een potloodtekening op papier.

    "Male nude with dagger." A pencil drawing on paper.
    No longer available
    Dim. 70 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #389

    Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.

    A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een salontafel met groen marmeren blad op een koperen onderstel in Louis-XV stijl.

    A coffee table with green marble top on a copper base in Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 45 x 88 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692

    Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.

    A rum pot of multi-colored German stoneware. Without spoon.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #265

    Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.

    A gilt mirror with elaborately decorated baroque frame, wood and plaster, Europe, 19th century.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #576
    Val Saint-Lambert

    Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.

    Four flat paperweights of colorless crystal issued for BATC. Marked. We add four others to them.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #43
    Marc Sleen

    Een lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.

    A lot of 16 first editions of Nero. Including: "The Lolifanten, Arthur the Fatbird, The Mattress of Madras, The Golden Gnome x2, Baringo, Cool Theo, The Blue Men x2, The Crazy Dinosaurs, Chattering Cockatoo, Beware of Kastar, Magellan II x3, Zongo in the Congo".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #89
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More