Similar lots by type
-
#287Gustave Doré
"Bibeln eller Den Heliga Skrift med Illustrationer af Gustave Doré". Een lot van 3 Zweedse bijbels met illustraties van Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#44
Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
-
-
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
-
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
-
#271W. Lübke & C. Lützow
“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.Place a bid ›Estimate: € 75/125 -
#21
Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
-
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978
“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
Other lots in this auction
-
#153
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché. -
#53Hergé
“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
"Coke en stock". The seventh volume of "The Adventures of Tintin" comic series, titled "The Red Sea Sharks" in English. This first edition of the comic has signs of wear.Place a bid ›Estimate: € 60/70 -
#273Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#22
Een lot van twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Place a bid ›Dim. 10 x 9, 15 x 13 cm -
-
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
-
#331
Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duiven constateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
-
#17
Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
Place a bid ›Dim. h 17, 21,5 cm -
#41
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
-
#141
Een gepatineerd bronzen schrijfstel inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
-
#33
Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met emaille- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
-
#51Mondial
“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.