Other lots in this auction
-
#45Limoges
Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h:15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#92
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan. Te restaureren.
Vue ferme d'hiver . Huile sur toile. Signée en bas à gauche. A restaurer.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 46 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Datcha
Een lot, bestaande een kruikje, gemerkt van Elchinger et fils, een glazen vaasje en een inktpotje van Limoges. Frans werk.
Un lot composé d'une cruche, marquée par Elchinger et fils, d'un vase en verre et d'un encrier de Limoges. Travail français.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 4, 11 & 13 cmEstimate: € 20 / 25 -
#229J. Vermoelen
“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#24
Een lot van vijf verschillende lampenvoeten, waarbij twee van verzilverd metaal, een houten, een zwart glazen en één van beschilderd metaal in marmerimitatie.
Lot de cinq différents pieds de lampe dont deux en métal argenté, un en bois, un en verre noir et un en métal peint imitant du marbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 29 - 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226
“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#176
“Kabila”. Geknielde Luba vrouw met pot. DRC.
Kabila . Femme agenouillée Luba avec pot. RDC.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. H.32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#272Baccarat
Drie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 8 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#90
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Signatuur verwijderd. Lichte schade.
Vue de la ferme d'hiver . Huile sur toile. Signature supprimée. Légers dommages.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 56 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#221
Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 119 x 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#108
Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#51
Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 40