“International Club”. Een oude tennisracket.
Snauwaert

“International club. Racket de tennis ancien.
Online only
Dim. l: 69 cm
SKU: 2608200121.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #121
Estimate: € 30 / 35

  • #15

    Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans une jardin.
    Online only
    Dim. h: 40 cm ‘zonder kap
    Estimate: € 30 / 40
  • #162

    Een lot glazen messenleggers.

    Un lot de porte-couverts en verre.
    Online only
    Dim. l: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #101

    “De Grootste Fotografen”. Een verzamelbox, uitgegeven door De Morgen, 2006.

    “De Grootste Fotografen”. Boîte de collection De Morgen 2006.
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #57
    Jaak Gorus
    Period: 1901 - 1981

    “Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.
    Online only
    Dim. 3,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #28

    Een herdenkingsmedaille n.a.v. 50 jaar ‘Union Minière Haut-Katanga’, een munt n.a.v. een 50jarige jubleum te Watermaal-Bosvoorde en een Belgisch ereteken.

    Médaille de commémoration “Union Minière Haut-Katanga.
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #45
    Fr. Smets

    “Ferme de la Campine” et “Vue de la Oosterhuis”. Deux dessins en crayon et encre dont le deuxième d’après une ancienne gravure. Signés et datés 1990 et 1993.
    Online only
    Dim. 28 x 38 |29 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #73

    Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.

    Paire de vases cratère en cristal sur bases en métal blanc.
    Online only
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #145

    Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.
    Online only
    Dim. h: 16 & 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Damesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Fusain et craie sur papier. Signé.
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #123

    Een antieke glazen stolp op houten voet.

    Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #141

    Une paire d’appliques à deux bras en bronze doré, style Louis XV.
    Online only
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.

    Groupe d’enfant dansant en plastique.
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 15

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

26 August 2020 20:00