Similar lots by type
-
#16Een speeltafeltje van mahoniehoutfineer met een klapblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en acajou avec tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#472“Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.
“Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#136Een secretaire van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. XIXe eeuw.
Secrétaire en chêne sculpté de style liégeois. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 150 / 200 -
#745Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#639Een reproductie van een XVIIe eeuws beschrijvend zicht op de rede van Antwerpen, uitgegeven door het Mercatorfonds.
Reproduction d’une vue d’Anvers du XVIIe siècle, éditée par la Fondation Mercator.No longer availableDim. 180 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#739Marie SegersPeriod: 1922 - 1979“De spinster”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
“La fileuse”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#530Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.
Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#669Een lot grafiek, bestaande uit vierentwintig zichten op Nederlandse steden, kerken, kastelen, enz.
Lot de gravures comprenant 24 vues de villes, châteaux et églises hollandais etc.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#650“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#334Een oude Duitse sabel. Solingen. Zonder schede.
Ancien sabre allemand. Solingen. Sans gaine.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 60 / 100 -
#166Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#705Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#216Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.
Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 300 / 500 -
#206Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500 / 800 -
#126Een eikenhouten kast met twee gemoulureerde paneeldeuren. Begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes moulurées en chêne. début du XIXe siècle.No longer availableDim. H 230 cmEstimate: € 200 / 300 -
#646Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#604MeissenEen paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#204Een Christus van gesculpteerd lindehout. XIXe eeuw.
Christ en tilleul sculpté. XIX siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#396Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#354R. BosschaertVijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#666Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.
Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 220 -
#460Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug. Omstreeks 1900.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI aux siège et dossier cannés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#207Twee hangconsoles van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, versierd met twee engeltjes. XIXe eeuw.
Deux consoles à suspendre en chêne richement sculpté de style baroque. Ornées de deux angelots. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#432Leo Vingerhoets“Pallieter”. Een glasraam. Gesigneerd.
“Pallieter”. Vitrail. Signé.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#767Een gevarieerd lot tin, bestaande uit en koffie- en theestelletje, twee kandelaars, twee maatbekertjes, een drinkbeker en een inktstelletje. XIXe eeuw.
Lot d’étains varié comprenant une garniture à café et à thé, deux candélabres, deux mesures, une chope et un encrier. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#481Een Laifu vaasje van blauw en wit porselein met een vruchtendecor versierd. Schilfers van de rand.
Laifu vase en porcelaine bleue et blanche à décor de fruits. Eclats.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#190TowerEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Montre de dame en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. Bruto: 23,99 gEstimate: € 800 / 1000 -
#10Twee 18 karaats geel gouden hangers ook te dragen als broches we voegen er drie oorbellen.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct également à porter comme broches et trois boucles d’oreilles.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 140 / 180 -
#131Een gevarieerd lot met zakmesjes, schaartjes, gespen enz. Overwegend van verzilverd metaal.
Lot varié de couteaux de poche, de ciseaux, de boucles etc. En grande partie en métal argenté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#280K. Roskopf & CieEen zakhorloge van roestvrij staal.
Montre à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#408Drie diverse hoornvazen van blauw en wit aardewerk. Delft, XVIIIde eeuw. Twee met schilfers en één met beschadiging.
Trois cornes en faïence bleue et blanche. Delft, XVIIIe siècle. Deux éclats et un dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#651Een bord van blauw en wit Chinees porselein versierd met een drakendecor.
Assiette en porcelaine bleue et blanche décorée de dragons.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#62Een baby van brons op een marmeren sokkel.
Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein met een romantisch decor op de buik.
Petit service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré à décor romantique sur la panse.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#79“Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.
“Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 40 / 50

