Similar lots by type
-
#247Hilde Hendrickx
“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 109 x 74 cmEstimate: € 80/120 -
#178Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#175J. Van de Veegaete
“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#156Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#226Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#179Teurelinckx
Drie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/70 -
#309Josée Simon
“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#215
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#159M. Van lent
“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#287Samsonite
Twee lichtgewicht reiskoffers van geweven polypropyleen. Twee formaten. Op enkele stickers na in nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 70 x 50 x 30 cm & 75 x 55 x 35 cmEstimate: € 180/260 -
#132
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit kommen, schalen en schotels, een theepot, bestekken, enz. Verschillende merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/50 -
#102
acht boeken uit twee reeksen: “Gastronomie het hele jaar door” (Lente, zomer, herfst & winter, “De wijnen van Bordeaux”, “De wijnen van Bourgonië”, “De wijnen van Champagne” & “Koffie”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#54M. Hohner
Een ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/50 -
#13
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 70 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#170
“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 34 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#2
Een lot van zes wollen tapijtjes.
Un lot comprenant six petits tapis en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 60/70 -
#109
“Burchten en kastelen van België”. Tien delen. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#1
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#183Bosmans
“Het witte huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La maison blanche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#297
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/50 -
#27
Twee paar kandelaars van rood koper.
Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 20/24