#40G. Wagener
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#42
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#51N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#82
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 49 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#33Gerard Hermans
“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
#8Gard Van Mechelen
#30Mirao
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#9Teurelinckx
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/70 -
#26Josée Simon
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#18Gommaire Van Beveren
“Baarzen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#17Bouchon
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#4J. Van de Veegaete
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#136P. Dassy
“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cm -
#78
#160
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 200/240 -
#77
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 165 x 45 cmEstimate: € 100/140 -
#145A. Fabre
Een beeld van een XIXe eeuwse soldaat van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Geweer beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cm -
#39Y. Dereume
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#133
Een kunststof lampvoet in de vorm van een liefdesscène.
No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cm (z.k.) -
#34Pablo
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#92
Een vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. De eerste onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 & 24 cm -
#22Alice Van Meirvenne
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#154
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.