#9Teurelinckx
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/70 -
#18Gommaire Van Beveren
“Baarzen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#17Bouchon
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#42
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#51N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#30Mirao
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#33Gerard Hermans
“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
#4J. Van de Veegaete
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#82
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 49 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#8Gard Van Mechelen
#26Josée Simon
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#40G. Wagener
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 40/60
#1
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 70 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#170
Een lot van drie Franstalige boeken:- “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia.- “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ.- “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 € -
#107Val Saint Lambert
Een designvaasje van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 18 cm -
#159
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#172
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#91
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 45 cm -
#153
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
#47Van Gils
#126Petrus Regout, Maastricht
Een dekselvaas van blauw en wit aardewerk in Delftse stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 39 cm -
#157
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 58 & 47cm -
#149
Drie kleine handgekoopte wollen Saroukkarpetjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 63 x 42 & 81 x 68 cm -
#100Frans MasereelPeriod: 1889 -1972
“Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 13 x 11 cm