Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
Online only
Dim. 20 x 17 cm
SKU: 2608200091.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #91
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #80
    Hagl (?)

    “Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.

    Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 48 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #46
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.

    “Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #51
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.

    “Cabane en osier” et “Le tribu autour du feu”. Deux peintures en huile sur toile et sur panneau. Les deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33x 42 & 29 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #39

    “Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #42
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    “Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 77 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #85
    Frans Warringa

    “Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).

    Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #93
    Feiynen

    “De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.

    La lecture interdite . Huile sur toile. Signée. D'après une oeuvre de Karel Ooms.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #40

    “Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.

    “Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #81
    Malo (?)

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #71
    Meszaros”

    “Vlaams stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ville flamande”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90
    E.B.

    “Portret van een kale man”. Olieverf op doek. Achteraan geannoteerd “propriété de l’auteur EB”. Slijtage.

    Portrait d'un homme chauve . Huile sur toile. Annotée “propriété de l'auteur EB” au dos. Usure.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #95

    Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.

    Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #55
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Man met hoed” & “Personage op ezel”. Twee olieverfschilderijtjes op board. Beide gesigneerd.

    “Homme au chapeau” et “Personnage sur âne”. Deux peintures sur carton. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #58

    “Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd. In de geest van de XIXe eeuw. Beschadiging aan de kader.

    “Promeneurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. Cadre abîmé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #68
    Jan Verhaert

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #70

    “Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #35

    “Stilleven met klompen en zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte eaux tournesols et souliers de bois”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #92

    “Parkboulevard met paardenkoets”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Nestor’.

    Parc boulevard avec calèche . Huile sur toile. Signée Nestor .
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #96
    Benny Want

    “De noodlanding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    L'atterrissage forcé . Huile sur panneau. Signée et datée '86.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #208

    Twee houten wandrekjes.

    Deux étagères en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 70 & 95 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #172

    Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #190

    “De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.

    ”Le lecteur”. Un haut-relief en bronze. Travail allemand, +- 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8

    Een achthoekige coupe van Japans porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Coupe octogonale en porcelaine du Japon là décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #184

    “Le Printemps” & “L’ésté”. Twee sierborden van meerkleurig Frans aardewerk. Gedateerd 1786.

    ”Le Printemps” & “L’Esté”. Deux assiettes décoratives en faïence de France. Datées 1786.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #23

    Een opengewerkte design-fruitschaal van porselein met een zilverkleurig glazuur.

    Coupe à fruits ajourée en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #66
    De Bruyn

    “Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #83

    Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.

    Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 109 & 93 x 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72

    Tweekleurige glazen vaas met voetstuk.

    Vase sur piédouche en verre bicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #9

    Een porseleinen mokaserviesje, bestaande uit vijf kopjes en vier bordjes. Frankrijk.

    Service à moka en porcelaine comprenat 5 tasses et 4 soucoupes. France.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #168

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #25
    Sun Top

    Een verrekijker in etui.

    Binoculaires dans l’étui.
    No longer available
    Online only
    Dim. 7 x 35 mm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More