Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
Online only
Dim. 20 x 17 cm
SKU: 2608200091.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #91
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #96
    Benny Want

    “De noodlanding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    L'atterrissage forcé . Huile sur panneau. Signée et datée '86.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #68
    Jan Verhaert

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #85
    Frans Warringa

    “Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).

    Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #81
    Malo (?)

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #92

    “Parkboulevard met paardenkoets”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Nestor’.

    Parc boulevard avec calèche . Huile sur toile. Signée Nestor .
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #40

    “Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.

    “Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #70

    “Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #39

    “Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #55
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Man met hoed” & “Personage op ezel”. Twee olieverfschilderijtjes op board. Beide gesigneerd.

    “Homme au chapeau” et “Personnage sur âne”. Deux peintures sur carton. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #58

    “Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd. In de geest van de XIXe eeuw. Beschadiging aan de kader.

    “Promeneurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. Cadre abîmé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #80
    Hagl (?)

    “Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.

    Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 48 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #51
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.

    “Cabane en osier” et “Le tribu autour du feu”. Deux peintures en huile sur toile et sur panneau. Les deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33x 42 & 29 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #46
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.

    “Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #42
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    “Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 77 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #95

    Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.

    Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #71
    Meszaros”

    “Vlaams stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ville flamande”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    “Stilleven met klompen en zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte eaux tournesols et souliers de bois”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #90
    E.B.

    “Portret van een kale man”. Olieverf op doek. Achteraan geannoteerd “propriété de l’auteur EB”. Slijtage.

    Portrait d'un homme chauve . Huile sur toile. Annotée “propriété de l'auteur EB” au dos. Usure.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #93
    Feiynen

    “De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.

    La lecture interdite . Huile sur toile. Signée. D'après une oeuvre de Karel Ooms.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #60

    Een houten wandvitrine voor zakhorloges.

    Vitrine murale à montres en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 82 x 53 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #129

    Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 320
  • #69

    Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.

    Ouvrage congolaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #197

    Een houten wheelback chair.

    Wheelback chair.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #31

    Een witmetalen hoorn op staander.

    Corne en métal blanc sur support.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #50
    Vermin

    “Ruitjes knippen”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    “Couper des carreaux”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x
    Estimate: € 40 / 50
  • #149

    Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.

    Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #180

    Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 63 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7

    Een messingen lampenvoet.

    Pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #37
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.

    “Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #192

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #165

    Een panter van gesculpteerd steen.

    Une panthère en pierre taillée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More