#171
Een moderne broche van hout, zilver en 18 K geelgoud. Omstreeks 1900.
Une broche moderne en bois, argent et or jaune 18 carats. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 28,74 gEstimate: € 50/80 -
#223Jan Van Riet
“50 jaar Kindervreugd”. Litho. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
50 ans de Kindervreugd . Lithographie. Signée et numérotée 25/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 37 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#114
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#190
#108
Een 18 K geelgouden en zilveren ring bezet met een rode steen.
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#228E. Millet
“Bergkerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Eglise de montagne. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#192
Een spiegel in notenhouten lijst.
#88
Een antieke koffiemolen. Beschadiging aan het messing.
#169Aristona
Een oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.
#133
Een gevarieerd lot van groen geglazuurd steengoed, enkele stukken gemerkt Valauris en Saint-Hubert: vazen, een grote kandelaar (50 cm), een tisanière, kruiken, enz. Sommige beschadigd en/of hersteld.
Un lot varié de grès émaillé vert, quelques pièces marquées Valauris et Saint-Hubert : vases, un grand bougeoir (50 cm), une tisanière, pichets, etc. Certains abîmés et/ou restaurés.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#287