#551Een schouwpendule van zwart marmer.
#165Dihl Et GuerhardEen 27-delig Empire grisaille en verguld koffieservies in Parijs porselein, 19e eeuws. Bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, 12 tassen en 12 ondertassen. Onderaan gemerkt.
#519A. Duval“De Bloemenverkoopster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Craquelures.
"The Flower Seller". Oil on panel. Signed. Craquelure.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244Henrik Van Leeuwen“Gebed bij ontbijt.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#74Een piëdestal naar Grieks voorbeeld met 4 kariatiden van gegoten gips.
#37Een klokstel in zamak met bijbehorende beelden van figuren met vogels.
"Mr. Pastor," a portrait in mixed media, signed by Marie-Louise ...No longer availableDim. 12.5 x 10 cmEstimate: € 30 / 50