#431Bing & Grondahl
Een lot van 8 vintage Deens porseleinen sierborden in doos. Gemerkt Bing & Grondahl.
#657Mathmos Lunar
#97
Zeven diverse poppen, waarvan twee op staander.
#12
“Nederlandse zichten aan het water”, 2 miniatuurtjes, 19e eeuws, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#211
#616
Een Engels, vintage lederen wingback armchair.
An English, vintage leather wingback armchair.No longer availableDim. 109 x 80 x 81 cmEstimate: € 200 / 300 -
#273
Een zilveren bokaal met dubbele handgrepen, versierd met een guirlande- en Griekse sleutelrandmotief. Initialen gegraveerd "D.C.V.". 19de eeuw.
#42Simone Leconte
#375
Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#421Seltmann Weiden
Een lot van 10 vintage Duits porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Kaplan & Lückel. Gemerkt Seltmann Weiden.
#71
Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#121
A Mesopotamian-Sumerian clay tablet with cuneiform inscription on front and back. Likely from the Ur III period, ca. 100 BCE.No longer availableDim. 1,5 x 5 x 4,5cmEstimate: € 350 / 450