Similar lots by type
-
#300Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500 / 650 -
#235Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#65Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120 / 150 -
#90“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300 -
#210Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350 / 450 -
#20Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#36Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#265ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300 / 400 -
#275Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#15Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150 / 200 -
#180“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200 / 300 -
#25Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130 / 180 -
#245Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200 / 250 -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#335Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170 / 250 -
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200 / 300 -
#35Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80 / 100 -
#80Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#225Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150 / 200 -
#195ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#100Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#295Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250 / 350 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#222Val St. LambertEen serie van vijf glaasjes van kleurloos kristal en versierd met een gouden rand.
Suite de cinq verres en cristal incolore, décorés d’une bordure dorée.No longer availableDim. H 11cmEstimate: € 100 / 120 -
#27“Den Nederlandschen negotiant ofte...”. Vierde druk. Brussel 1742.
“Den Nederlandschen negotiant ofte...”. Quatrième édition. Bruxelles 1742.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#713SwarovskiEen kandelaar van geslepen kristal, opgebouwd uit drie globes en een vredesduif op een wereldbol. Beide gemerkt en het tweede gedateerd 2000.
Chandelier en cristal taillé composé de trois globes et une colombe sur un globe terrestre. Les deux avec marque et la seconde datée 2000.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#98Een geitje van gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
Chèvre en bronze à patine foncée. socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#700Lanvin“Arpège”. Een parfum van 15 ml in gesloten verpakking met juweel. We voegen er een vaporisator eau de parfum van 50 ml aan toe eveneens in gesloten verpakking.
“Arpège”. Parfum. Flacon de 15 ml dans l’emballage fermé avec bijoux. Nous ajoutons un vaporisateur d’eau de parfum de 50 ml également dans l’emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#120Een drie rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot in de vorm van een strik. (één rij te herstellen).
Collier de perles à trois rangées et à fermoir en or jaune 18 ct en forme de noeud (une rangée à réparer).No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#812Een oude affiche voor Elixir d’Anvers. Omstreeks 1900.
Ancienne affiche pour Elixir d’Anvers. Vers 1900.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#594“Personage”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘C.A. Appel’.
“Personnage”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: C.A. Appel.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#598Val St. LambertEen asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#436Een buffet van gelakt exotisch hout.
Buffet en bois exotique laqué.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#467Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit drie kommetjes met een blauw en wit decor, een geëmailleerd kopje met onderschoteltje en zes gemberpotjes, waarvan vier zonder deksel.
Lot varié de porcelaines et de faïences asiatiques comprenant trois bols à décor bleu et blanc, une tasse émaillée et sa soucoupe et six petit pots à gingembre dont quatre sans couvercle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#601Jules Moigniez“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400 / 500

