#50Een lot van vier kunstboeken:- “Luc Vandevelde”- “Guy Van den Bulcke”- “Distel”- “Vier uit de Antwerpse polder”
No longer availableOnline only -
#20“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd op 1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.Bijgevoegd een tentoonstellingscatalogus uit 1995, een uitgave “Alfred Ost in Nederland” en een uitgave n.a.v. de retrospectieve te Hasselt in 1968.
#25Cécile & Michel Beurdeley, “La Céramique Chinoise”, Office du Livre Fribourg 1974 (zonder omslag).
Cécile & Michel Beurdeley, La Céramique Chinoise, Office du Livre Fribourg 1974 (sans couverture).No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#32“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
#5Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. (Overzicht veilingopbrengsten) Ed. SDU. ‘S Gravenhage, 1992. In twee delen.- “Handboek voor het resaureren van schilderijen”. Knut Nicolaus. Ed. Könemann, 1999. “Rembrandt, de mester en zijn werkplaats”. Ed. Rijksmuseum Amsterdam - Waanders. Zwolle, 1992. - “Andreas Schelfhout”. Willem Laanstra. Rokin Art Press. Amsterdam, 1995.- “De Haagse school”. 1983.
#26Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#44H. Burssens, M. Neerman, H. Maertens, “African Faces, een hommage aan het Afrikaanse masker/ un hommage au masque africain”. Ed. Lannoo 2008. Hardcover, oblong met stofwikkel. Mooi fotoboek in goede staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#19Een lot van vijf boeken:- “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846.- “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen.- “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.
#37Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot kunst en cultuur, alsook een kalender met kunstfoto’s en twee uitgaves van Rien Poortvliet en van Stijn Streuvels.
#41Vier boeken m.b.t. Kelims. Lee Allane, “Kilims, a buyer’s guide”. Ed. Thames & Hudson 1995. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from Anatolia” (hardcover, dustjacket, Engels). Flammarion 1989. A. Hull & N. Barnard. “Decors de Kilims” (hardcover, dustjacket, huls, Frans). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands).
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#34Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot, overwegend moderne kunst, Belgisch en internationale kunstenaars. 28 uitgaves.
#30Twee boeken m.b.t. Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (omslag uitgesneden en ingeplakt). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie zonder omslag). Goede staat.
Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100