Other lots by Danchin
Other lots in this auction
-
#230Een parelhalssnoer met bijpassende armband met zoetwaterparels en beide met een 18 karaats geelgouden slot.
Un collier de perles avec un bracelet assorti avec des perles d'eau douce et les deux avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 280 / 300 -
#136Buffet met twee deuren en een lade in de bovengordel van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.
Buffet avec deux portes et un tiroir dans la ceinture supérieure en bois de placage de style transitionnel. Plateau en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 107 x 97 x 50Estimate: € 100 / 120 -
#267Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 150 -
#328Een schemerlamp van verguld messing en meerkleurig porselein in de stijl van Sèvres.
Une lampe de table en laiton doré et porcelaine multicolore dans le goût de Sèvres.No longer availableDim. h: 63 cm (met kap)Estimate: € 60 / 80 -
#135Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 7,17 gEstimate: € 550 / 650 -
#94L. Douven“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Plaisir d’hiver. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#123W. BironPeriod: °1889-?Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van volksdansers. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore décoré de danseurs folkloriques. Marqué.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 150 / 170 -
#497Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#559Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#543Twee bronzen beelden met telkens drie personages. Oost- Afrika.
Deux statues en bronze de trois personnages chacune. Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#13Een inktstel van rood en zwart marmer met twee kleurloos kristallen inktpotjes.
Un encrier de marbre rouge et noir avec deux encriers en cristal clair.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659Een cilindervormige penseelvaas van Chinees porselein met een decor van zotjes.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de gamins.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 80

