#101R. Klein“Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 12;5 cm -
#174“Compositie in reliëf”.
#38Een beertje, een marionet en een pierrot.
#42Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
#9“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
#140PhilipsEen kunststof radio. Model Nicolette, 1961.
#97Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableOnline onlyDim. Ø 75 cmEstimate: € 40 / 50