“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.
Dim. 31 x 63 x 22 cm
SKU: 2502250548.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #548
Estimate: € 60 / 80

  • #108

    Art nouveau tafellamp met voet en kraag in zamak. Albasten zuil.

    Art Nouveau table lamp with base and collar in zinc alloy. Alabaster column.
    Dim. hoogte 50 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #246

    Handgeknoopte Perzisch Hamadan tapijt.

    Hand-knotted Persian Hamadan carpet.
    Dim. 98/200 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #205

    Een lot militair servies en bestekdeel bestaande uit: 12 platte borden, 6 diepe borden, 7 dessertborden en een theekannetje met beschadigd deksel van Mess Offrn, 1e Carabiniers Prins Boudewijn, een lot van 3 ovalen schalen met kanonnen van de artillerie grondverdediging, 2 pollepels en 2 sauslepels in verzilverd metaal van de Mess Offrn.

    A lot of military tableware and cutlery including: 12 dinner plates, 6 soup bowls, 7 dessert plates, and a teapot with damaged lid from Mess Offrn, 1st Carabiniers Prince Baudouin, a lot of 3 oval dishes with artillery ground defense cannons, 2 ladles and 2 sauce ladles in silver-plated metal from Mess Offrn.
    Dim. l 39 cm (ovalen schaal)
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Rick Theunissen

    Landschap met hoeve. Olieverf op doek door Rick Theunissen. Gesigneerd.

    Landscape with farmstead. Oil on canvas by Rick Theunissen. Signed.
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #282
    Floris Jespers

    “Landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening.

    "Landscape". Watercolor. Bears a signature.
    Dim. 20.5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #585

    Een Birmaans borduurwerk met driehoekige zwarte passe-partout in vergulde kader.

    A Burmese embroidery with triangular black mat in gilded frame.
    Dim. H. 82 x B. 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #367
    Hager Wiesner

    Een lot van 10 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    Dim. 82 x 55 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    Estimate: € 50 / 80
  • #342

    Een antiek gepolychromeerd houten Wajangpop.

    An antique polychrome wooden Wayang puppet.
    Dim. 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een Chinese vaas van celadonkleurig crackleware porselein.

    A Chinese vase made of celadon crackleware porcelain.
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #402
    Utamaro Toyokuni III Kunisada

    Een acteur uit het Kabukitheater. Houtsnede met uitgeversmerk.

    An actor from the Kabuki Theater. Woodcut with publisher's mark.
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00