Other lots by Capodimonte
-
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/40 -
#173Capodimonte
“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/40 -
#169Capodimonte
Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 35/40 -
#281Capodimonte
Een jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.
Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40
Similar lots by type
-
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#274
“Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 20 cm -
#229Märklin 295°
Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100/120 -
#159
Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.
Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#287
Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#160
Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40/50 -
#186
Een notenhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 36/40 -
#172Star Cristal
Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#254
Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 12/15 -
#202Kandahar
Twee machinaal geknoopte wollen kleedjes.
Deux tapis en laine noués à la machine.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 140 x 70 cmEstimate: € 35/46 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 & 17 cm -
#176Lo Scricciolo, Italy
“De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.
"Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#153
Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.
Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 12 x 30 cmEstimate: € 35/50 -
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20 -
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 20/30 -
#155
“De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.
« La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 18 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#154
Een metalen speelgoed model van een KLM DC-4.
Un modèle de jouet en métal d'un KLM DC-4.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#218
Een klein houten bijzettafeltje.
Une petite table d'appoint en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 50 cm h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#240
Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 6 cm -
#222
Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100/120 -
#220
Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.
Une table d'appoint simple dans le style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 55 cm Ø: 65 cmEstimate: € 35/45 -
#161
Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35/50 -
#244Sarreguemines
Een porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 47 cm -
#242
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 24,5 cm
Other lots in this auction
-
#264Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. 37 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 136 (De Bokkerijders, 1980) en album 181 (De Perenprins, 1980). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50 -
#113
Een paar koperen siervaasjes op albasten voet.
Une paire de vases décoratifs en cuivre sur un pied en albâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 35/45 -
#188
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableOnline onlyActive bid: 1200.00 €Dim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000/3000 -
#120
“Stadsgezicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte la signature.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/40 -
#6
Een winters landschapje op marmer.
Un paysage d'hiver sur marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#54Schildkröt
“Action team geheim agent John Steel”. Een actiefiguur uit de jaren ‘70 met zes outfits (VN-soldaat, Canadese politieman, parachutist, skiër, indiaan & tropenuniform) en een Action Team tent.
L'agent secret de l'équipe d'action John Steel. Une figurine d’action des années 1970 avec six tenues (soldat de l'ONU, policier canadien, parachutiste, skieur, uniforme amérindien et tropical) et une tente Action Team.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25/35 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#111
“Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#83Dual
Een reiswekkertje in etui.
Un réveil de voyage dans un étui.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/20 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#24
Een schouwklokje van bruingepatineerd kunststof, versierd met twee muzikantjes en twee duifjes.
Pendule de cheminée en plastique patiné brun, à décor de deux musiciens et de deux pigeons.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50/70