Japans sierschaaltje, met een vogel en bloesemtak in het decor. Onderaan gemerkt.

Japanese decorative bowl, featuring a bird and blossom branch in the design. Marked at the bottom.
84
15.5/15.5 cm
Estimate: 2030
Catalogue #84
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #114

    Een bronzen groengepatineerde Fo-Hond.

    A bronze green-patinated Fu dog.
    Online only
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #23
    Capodimonte

    Een meerkleurig beeld van een schoenmaker in porselein, gemerkt Capodimonte. Toegevoegd een meerkleurig beeld van een meisje in biscuit.

    A multicolored porcelain figure of a shoemaker, marked Capo Di Monte. Also included is a multicolored biscuit figure of a girl.
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #73

    Een set van 2 Chinese blauw-wit porseeinen gemberpotten.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain ginger jars.
    Online only
    Dim. h 16.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #81

    Een lot van 3 stuks meerkleurig Chinees porselein bestaande uit een rechthoekige schaal, een grote kom en een klein bordje.

    A lot of 3 pieces of multicolored Chinese porcelain consisting of a rectangular dish, a large bowl, and a small plate.
    Online only
    Dim. 7 x 26 x 22 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #58
    KPM, Boch, Longwy, Petrus Regout

    Een lot van 7 borden bestaande uit 3 x Petrus Regout met SANA motief, 2 x Longwy expedition du Tonkin, 1 x Boch Freres Keramis Les Combles en 1 x KPM gemonogrammeerd AH.

    A lot of 7 plates consisting of 3 x Petrus Regout with SANA motif, 2 x Longwy expedition du Tonkin, 1 x Boch Freres Keramis Les Combles, and 1 x KPM monogrammed AH.
    Online only
    Dim. Ø 24.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #82

    Set van drie borden in Chinees porcelein. Gestempeld.

    Set of three plates in Chinese porcelain. Stamped.
    Online only
    Dim. Ø 25.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #88

    Een lot van drie Japanse gelakte doosjes met vogel & visdecor. Waarvan 1 met 12 sakeschaaltjes. We voegen er een beschadigde rond doosje aan toe.

    A lot of three Japanese lacquered boxes with bird & fish decoration. One includes 12 sake cups. We are adding a damaged round box to the lot.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #27
    Capo di Monte

    “Danseurs”, een polychrome porseleinen groep, gemerkt Capo Di Monte. Eén vinger manco.

    "Danseurs", a polychrome porcelain group, marked Capo Di Monte. One finger missing.
    Online only
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #68
    Maria Innocentia Hummel

    Een set van 2 Hummeltjes, Apple Tree Boy nr 142/1 en Apple Tree Girl nr 141/1.

    A set of 2 Hummel figurines, Apple Tree Boy no. 142/1 and Apple Tree Girl no. 141/1.
    Online only
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #98

    ‘Vogel op bloesemtak’. Chinese prent op zijde.

    'Bird on Blossom Branch'. Chinese print on silk.
    Online only
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #21

    Een gevarieerd lot waaronder porselein en aardewerk bestaande uit 2 borden, P. Regout waarvan 1 gerestaureerd, een grote kom naar Chinees voorbeeld en een blauw schaaltje met vergulde decoratie, toegevoegd 2 engeltjes waarvan één gelijmd en 2 Afrikaanse briefopeners in hout en kunststof.

    A varied lot including porcelain and earthenware consisting of 2 plates, P. Regout of which 1 restored, a large bowl in Chinese style, and a blue dish with gilded decoration, accompanied by 2 angels, one glued, and 2 African letter openers in wood and plastic.
    Online only
    Dim. 9.5 x 25.5 cm (kom)
    Estimate: € 20 / 30
  • #92

    Paar blauw geglazuurde aardewerken eenden.

    Pair of blue glazed earthenware ducks.
    Online only
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #66

    Schaaltje op voet in Chinees porcelein. Schade aan de rand. Onderaan gestempeld.

    Small bowl on foot in Chinese porcelain. Damage to the rim. Stamped on the bottom.
    Online only
    Dim. H 4.5, B 21.5, D 16 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #83

    Diepe schaal in rijkelijk versierd Chinees porcelein.

    Deep bowl in richly decorated Chinese porcelain.
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #95
    Limoges

    Een antiek porseleinen theeserviesje met handbeschilderd floraal decor, gemerkt Limoges France. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, 7 koppen en 7 schoteltjes.

    An antique porcelain tea set with hand-painted floral decoration, marked Limoges France. Consisting of a teapot, a creamer, 7 cups, and 7 saucers.
    Online only
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172

    “Universal”. Een antieke porseleinen bedpan, S. Maw.Son & Sons London.

    "Universal." An antique porcelain bedpan, S. Maw.Son & Sons London.
    Online only
    Dim. 11 x 33 x 27 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #85

    Een gevarieerd lotje porselein, biscuit en geglazuurd aardewerk bestaande uit een coupe, 2 vaasjes en 2 beeldjes. Toegevoegd een porseleinen set gemerkt H&C Chodau bestaande uit een langwerpige schaal, een klein schaaltje en drie potjes waarvan 1 met (beschadigd) deksel.

    A varied lot of porcelain, biscuit, and glazed earthenware consisting of a bowl, 2 vases, and 2 figurines. Also included is a porcelain set marked H&C Chodau, comprising a rectangular dish, a small dish, and three jars, one of which with a damaged lid.
    Online only
    Dim. 12x21x14 cm (coupe)
    Estimate: € 15 / 25
  • #31

    Beeldje van een officier in Capodimonte porselein. Enkele stukjes manco.

    Statuette of an officer in Capo Di Monte porcelain. Some small chips.
    Online only
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #26
    Unter Weiss Bach

    “Muzikanten”, een porseleinen groep, gesigneerd Unter Weiss Bach. De voet is achteraan gebarsten.

    "Musicians", a porcelain group, signed Unter Weiss Bach. The base is cracked at the back.
    Online only
    Dim. 21 x 29 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #20
    A. Gillard

    Een lot kobaltblauw porselein bestaande uit een warmhouder en 2 grote tassen met deksel waarvan één beschadigde tas, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard

    A lot of cobalt blue porcelain consisting of a warmer and 2 large cups with lids, one of which is damaged, marked Limoges France and painted and signed A. Gillard.
    Online only
    Dim. h 16.5 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #79

    Een lot van 2 metalen papiermandjes, de ene handbeschilderd met bloemen, de andere heeft een opdruk van een vogel.

    A lot of 2 metal wastepaper baskets, one hand-painted with flowers, the other with a print of a bird.
    Online only
    Dim. h 25.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #70

    Een kleine opaline hanglamp, gevormd als een vlam.

    A small opaline pendant lamp, shaped like a flame.
    Online only
    Dim. Hoogte 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #128

    Een gevarieerd lot vinylplaten,Iron Butterfly, 2 x Rare Earth, Jethro Tull,Fleetwood Mac, 2 x Kevin Coyne, Diana Ross, Sister Sledge en Earth Wind & Fire.

    A varied lot of vinyl records, Iron Butterfly, 2 x Rare Earth, Jethro Tull, Fleetwood Mac, 2 x Kevin Coyne, Diana Ross, Sister Sledge, and Earth Wind & Fire.
    Online only
    Dim. 10 inch
    Estimate: € 20 / 30
  • #6

    Een lot van 3 hoeden. 2 bolhoeden en 1 buishoed.

    A lot of 3 hats. 2 top hats and 1 bowler hat.
    Online only
    Dim. Hoogte 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #121
    Kraftwerk
    Period: 1978

    ‘The Man Machine’ Kraftwerk. EMI-Bovema Holland.

    ‘The Man Machine’ by Kraftwerk. EMI-Bovema Holland.
    Online only
    Dim. 31/31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #10
    Franquin e.a.

    "Marsupilami". A lot of 7 hardcover comic books, issues; 5, 9, 11, 13, 14, 15, 16. Publisher "Marsu Productions".
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #54

    Een gesculpteerd houten beeld van een slang, stijgend rond een boom.

    A sculpted wooden statue of a snake coiling around a tree.
    Online only
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #100

    Een paar ingekleurde etsen. Getekend; Jan Vercammen.

    A pair of hand-colored etchings. Signed by Jan Vercammen.
    Online only
    Dim. 15/10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #46

    Een kelkvormige vaas in kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    A chalice-shaped vase in colorless crystal. Not marked.
    Online only
    Dim. Hoogte 25, Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #211

    Hoeve, impressionistisch olieverfschilderij op schilderspaneel. Onleesbaar getekend.

    Farm, impressionistic oil painting on board. Signature illegible.
    Online only
    Dim. 31/38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #194
    Lucas
    Period: 2008

    ‘Bord appelen’. Monochrome ets, 2/4. Getekend; ‘Lucas’.

    ‘Plate of apples’. Monochrome etching, 2/4. Signed; ‘Lucas’.
    Online only
    Dim. 12/17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #207

    ‘Rue des Cuisiniers’, monochrome ets, getekend Emile Leroy.

    ‘Rue des Cuisiniers’, monochrome etchings, signed by Emile Leroy.
    Online only
    Dim. 21/17 cm
    Estimate: € 30 / 50

Online-Only Varia 23 juni 2025

Op Maandag 23 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday June 23, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

23 June 2025 22:00

Auction day: 23 June 2025 22:00