“Jezus in een kribbe van kurk”. Polychroom porselein. Gemerkt Goebbel en in oorspronkelijke doos.
M.I. Hummel

"Jesus in a manger of cork". Polychrome porcelain. Marked Goebbel and in original box.
Dim. L. 20 cm
SKU: 2810250563.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #563
Estimate: € 35 / 45

  • #29

    Klein tweeloopspistool met percussieslot. Einde XIXde eeuw. Te herstellen.

    Small double-barreled pistol with percussion lock. End of the 19th century. To be restored.
    Dim. L. 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #139
    Val Saint-Lambert

    Twaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries. Eén groen glas met schilfer.

    Twelve colored highball glasses with matching carafe. Dance of Flora design. Decorated with gilded Greek frieze. One green glass with chip.
    Dim. Karaf - H: 25 cm Glas - H: 14 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #585

    Een hangoortafeltje op wieltjes, met één lade

    A small wheeled side table with one drawer.
    Dim. H 69, B 91, D 55/98 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #141
    Raphael Nannini

    “Napoleon I”. Een bronzen borstbeeld met donkerbruin patina op groengeaderde marmeren basis. Gesigneerd.

    "Napoleon I". A bronze bust with dark brown patina on a green-veined marble base. Signed.
    Dim. H 47 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #416

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #253
    Steiff, Germany

    Drie vintage pluche hanen, gemerkt Steiff, één niet (meer) gemerkt.

    Three vintage plush roosters, marked Steiff, one no longer marked.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een moderne schemerlamp van zwart gelakt en verchroomd metaal. Verstelbaar. Jaren zeventig.

    A modern table lamp made of black lacquered and chromed metal. Adjustable. From the seventies.
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354
    A. Verschueren

    Een lot van vijf naakten, monochrome etsen. Getekend; A. Verschueren.

    A lot of five nudes, monochrome etchings. Signed; A. Verschueren.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #232
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “De Rede van Antwerpen met Flandriaboten”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    "The Scheldt River in Antwerp with Flandria Boats". Engraving. Signed, titled, and numbered 6/100 outside the plate.
    Dim. 41 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #224

    Een oude spiegel met een gipsen kroon in de vorm van twee tortelduifjes en een rozenkrans.

    An old mirror with a plaster crown in the shape of two lovebirds and a rosary.
    Dim. 115/64 cm
    Estimate: € 70 / 100

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00