Other lots in this auction
-
#500Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#164Piet Mees“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#663Een reeks van vijf schaalmodellen van voertuigen uit de avonturen van Kuifje. Uitgave Moulinsart. We voegen er vier albums aan toe.
Une série de cinq modèles réduits de véhicules des aventures de Tintin. Edition Moulinsart. Nous ajoutons quatre albums.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#71Een lot van vijf zeeschelpen.
Un lot de cinq coquillages.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#220Een 18 K witgouden ring bezet met en centrale briljant van +- 0,49 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,49 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#263Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een Mariabeeldje, een paar wandreliëfs met een boerenkoppel, een cherubijntje en een klein blaasbalgje.
Un lot de bois sculpté, composé d'une statue de la Vierge Marie, de quelques reliefs muraux avec un couple de paysans, un chérubin et un petit soufflet.No longer availableDim. h: 24 - 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#92Wilma“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#697Een paar biscuit beeldjes als bloemenvaasjes met een jongen en meisje. Gemerkt.
Une paire de figurines en biscuit comme vases à fleurs avec un garçon et une fille. Marqué.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#542Een houten salontafel in Spaanse stijl met drie laden.
Une table basse en bois de style espagnol avec trois tiroirs.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#82“Paardenkar in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Charrette à cheval dans un paysage. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#176Een tweedeurskast van eikenhout en perelaar met onderaan een lade. Versierd met fijn uitgestoken paneeltjes, een rechte kroonlijst in reliëf met leeuwenkopjes boven de gecanneleerde stijlen en op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, laat XVIIe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne et poirier avec un tiroir dans le bas. Décoré de panneaux finement sculptés, une corniche droite en relief avec des têtes de lion au-dessus des montants cannelés et sur des pieds boule aplatis. Pays-Bas du Nord, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 197 x 154 x 64 cmEstimate: € 400 / 500 -
#17HelmerEen viool en twee strijkstokken in koffer. Met kam en snaren.
Un violon et deux archets dans un étui. Avec peigne et caisse claire.No longer availableEstimate: € 50 / 80



