Similar lots by type
-
#226Dieltjens“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#237Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#234Theo Van der HorstPeriod: 1921 - 2003“De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.
”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#214Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#211Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 51 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#206Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250C. Heulebos“Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#228P. Maudet“Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#195“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10 / 15 -
#233Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239P. Grey“Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre et maisons en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#243Louis Belen“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224I. Werny“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 69 cmEstimate: € 50 / 60 -
#198Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.
Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236Roman Zuzuk“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#240Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Jongeling”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le jeune homme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139Een messingen dekselpot met een geëmailleerd, Japans geïnspireerd decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cm -
#210Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableOnline onlyDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 40 -
#247Charles Philogène TschaggenyPeriod: 1815 - 1894“Schuur bij een weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Grange et prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#197Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#244“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#227“Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.
”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#248“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#72“Merrie met veulen”. Een kunststof beeldengroep naar P. J. Mene.
Jument avec poulain . Un groupe de sculptures en plastique d'après P. J. Mene.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een oeil de boeuf wandklok van zwart perenhout met rechte zijden. Inlegwerk van parelmoer, blauwe Romeinse cijfers.
Une horloge murale oeil de boeuf en bois de poirier noir avec côtés droits. Incrustation de nacre, chiffres romains bleus.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#94Martinus“Aborigine”. Olieverf op fluweel. Gesigneerd.
Aborigène . Huile sur velours. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#209Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableOnline onlyDim. h: 180 cmEstimate: € 50 / 60 -
#36Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#175Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#161Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
Un batteur en porcelaine bavaroise multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#71“Meisje in de duinen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fille dans les dunes . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#133T. Sebelin“Dame met bloemenmand”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd.
Dame au panier de fleurs . Une statue de faïence multicolore. Signée.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172CastelorEen achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25 / 35 -
#22Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 24 cmEstimate: € 60 / 80

