Similar lots by type
-
#219V. De Vos“Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.
Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#157Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 220 -
#158Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.
Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#517“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#471“Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.
Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 280 / 340 -
#519Goebel, Germany“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#683Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.No longer availableDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#493Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#531Yves LohéPeriod: °1947“Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Clown. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 500 -
#148Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 480 -
#678H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975“Sint Anna ten Drieën” & “De lezers”. Drie groepjes van gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
Sainte-Anne Trinitaire & Les lecteurs. Trois groupes de plâtre patiné. Signé au dos.No longer availableDim. h: 20 & 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138“Paarden”. Een groep van gepatineerd zamak op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
Chevaux. Un groupe de zamak patiné sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#161“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#510Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#672Goebel, Germany“Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.
Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#547Sitzendorf“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#603Een gebeeldhouwde houten Boeddha.
Un Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#605Goebel, Germany“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.
Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#143Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500 -
#511“Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.
Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 250 / 400 -
#163“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#593Een paar bronzen cassolettes in Napoleon III-stijl, versierd met vogels, bloemenguirlandes, engeltjes en met leeuwenpootjes onder de marmeren sokkel.
Paire de cassolettes en bronze de style Napoléon III, à décor d'oiseaux, guirlandes florales, angelots et pieds de lion sous le socle en marbre.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537“Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.
Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#635Porcelaine Atelier du TabalouEen zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#175Een 14 K geelgouden armband met ronde en rechte schakels.
Un bracelet en or jaune 14K avec maillons ronds et droits.No longer availableDim. 18,30 gEstimate: € 350 / 450 -
#346Een oude toiletkoffer en een dokterstas.
Une vieille trousse de toilette et une trousse de médecin.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#610Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.
Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#487Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#343Een replica van de scheepsbel van de Titanic.
Une réplique de la cloche du Titanic.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#254“Verkopers op het ijs” Olieverf op paneel. Gesigneerd. In fijn gebeeldhouwd eikenhouten lijst van rond 1800. Het schilderij recenter.
“Vendeurs sur la glace” Huile sur panneau. Signée. Encadré de chêne finement sculptée d'environ 1800. La peinture plus récente.No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#467Een vaas van cloisonné op messing met bloemendecor.
Un vase cloisonné sur laiton avec motif floral.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#503Een kraagvaas van Imariporselein met decor van personages in uitsparingen in een achtergrond van pioenen en vlinders. XIXe eeuw. Met oude Franse verkoopssticker op de onderkant.
Vase à col en porcelaine Imari à personnages en découpes sur fond de pivoines et papillons. XIXème siècle. Avec ancien autocollant de vente français sur le fond.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#302F. Voisin“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#550Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#561Kaiser, GermanyEen balustervaas met meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre avec porcelaine multicolore et dorée. Marqué sur le fond.No longer availableEstimate: € 60 / 100



