Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau.
‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau.
‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau.
‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau.
Victor Rousseau

‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
Dim. Hoogte 52 cm
SKU: 2608250153.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    “Umbrella Boy & Girl”, een set van 2 Hummeltjes, 152 A (1960-1972) en 152 B (1964 - 1972). Betreft de grote uitvoering (20 cm hoog).

    "Umbrella Boy & Girl," a set of 2 Hummel figurines, 152 A (1960-1972) and 152 B (1964-1972). This concerns the large version (20 cm tall).
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een keramische beeld van broeder Isidoor.

    A ceramic sculpture of Brother Isidore.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #511

    Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.

    A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno".
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 en 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #213
    Maria Innocentia Hummel

    “Happy Pastime & Cradle Boy”, een lot van 2 Hummel bonbonnières, 1960-1963 en 1950 - 1959.

    "Happy Pastime & Cradle Boy", a lot of 2 Hummel candy dishes, 1960-1963 and 1950-1959.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Harmonicaspeler 110/0, vioolspeler met hond, de poppendokter 127, postbode met liefdesbrief 119 en de schoorsteenveger 12/1. Met merken van de jaren 50.

    A lot of five Hummel figurines. Accordion player 110/0, violin player with dog, the doll doctor 127, postman with love letter 119, and chimney sweep 12/1. With marks from the 1950s.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9-16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een gevarieerd lot ethnische klederdracht en siervoorwerpen bestaande uit 5 kledingsstukken, een schenkkan, een schaal en een druppelaar in verzilverd metaal, een sierpotje, een armband en 2 belletjes.

    A diverse lot of ethnic clothing and decorative items consisting of 5 pieces of clothing, a jug, a bowl, and a dropper in silver-plated metal, a decorative pot, a bracelet, and 2 bells.
    No longer available
    Dim. h 35 cm (schenkkan)
    Estimate: € 60 / 80
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #508
    Goebel

    Een lot van vier Hummeltjes. 58/0, 57/0, 63/0 en 20. Toegevoegd een ongemerkt beeldje in de stijl van Goebel.

    A lot of four Hummel figurines. 58/0, 57/0, 63/0, and 20. Also included is an unmarked figurine in the style of Goebel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #507
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Twee maal 11 2/0 (1957 en 1960-72), twee maal 82/0 (1957, verschillende formaten) en 81 2/0 (1960-63).

    A lot of five Hummel figurines. Two 11 2/0 (1957 and 1960-72), two 82/0 (1957, different sizes) and 81 2/0 (1960-63).
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #9

    “Gallia Belgica, Germaniae Magnae Pars”. Ingekleurde kaart.

    "Gallia Belgica, Part of Germania Magna". Colored map.
    No longer available
    Dim. 14.5 x 19
    Estimate: € 15 / 25
  • #339
    J. Defrenne
    Period: 1926-1992

    ‘Natuurwandeling’, olieverf op doek. Getekend J. Defrenne. Kleine schade aan het doek.

    'Nature walk', oil on canvas. Signed J. Defrenne. Small damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #330
    Val Saint Lambert.

    Een lot van vaasjes van VSL kristal, blauw in de massa gekleurd. Toegevoegd een fluitvaasje, groen in de massa gekleurd, met schilferschade.

    A lot of three VSL crystal vases. Pink colored in the mass. Two vases are signed, the third has a sticker.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18-21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een paar 18 kt rozegouden oorbellen met centrale briljanten van totaal 1,08 ct. HVS2 en briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,28 ct. FVVS1.

    A pair of 18 kt rose gold earrings with a total of 1.08 ct. HVS2 central diamonds and 0.28 ct. FVVS1 diamonds.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 2100 / 2300
  • #564

    Een vintage bar-cart, hout en glas, circa 1950.

    A vintage bar cart, wood and glass, circa 1950.
    No longer available
    Dim. 65 x 82 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Zeilschip in de mist’, olieverf op paneel. Getekend Edg. Farsyn.

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    No longer available
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #343

    Een antiek houten kistje met wortelfineer en koperen delen, draagt initialen MR.

    An antique wooden box with burr veneer and copper parts, bears the initials MR.
    No longer available
    Dim. 13 x 34 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #341

    Zware bronzen wandlamp in Empirestijl, gevormd als een dubbele kandelaar.

    Heavy bronze wall lamp in Empire style, shaped like a double candle holder.
    No longer available
    Dim. H 52, B 28, D 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #5

    Een antiek polychroom wijwatervat van geglazuurd aardewerk.

    An antique polychrome holy water font made of glazed earthenware.
    No longer available
    Dim. H 17, B 11 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #136

    Een bijzettafel met 8 laden in art-deco stijl.

    A side table with 8 drawers in art-deco style.
    No longer available
    Dim. 70 x 96 x 64 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #120

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct. D-EVVS1.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.92 ct. D-E VVS1.
    No longer available
    Dim. 10,55 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #174
    POW voor Banksy

    ‘Ghetto Boy’, een getekende en genummerde print naar het werk van Banksy door POW (Pictures On Walls). Nr 67 uit een oplage van 150 exemplaren, met droogstempel.

    'Ghetto Boy', a signed and numbered print based on the work of Banksy by POW (Pictures On Walls). Number 67 out of an edition of 150 copies, with embossed stamp.
    No longer available
    Dim. 52/33 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More