Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jonge vrouw met windhonden”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van zamak en marmer. Kleine beschadiging achteraan in de nek.
“Jonge vrouw met windhonden”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van zamak en marmer. Kleine beschadiging achteraan in de nek.

“Jonge vrouw met windhonden”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van zamak en marmer. Kleine beschadiging achteraan in de nek.

Jeune femme aux lévriers. Un groupe Art Déco en zamak sur un socle en zamac et marbre. Petits dommages à la nuque.
Dim. h: 40 cm
SKU: 2311210118.
Category: Beeld.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #593

    Een paar bronzen cassolettes in Napoleon III-stijl, versierd met vogels, bloemenguirlandes, engeltjes en met leeuwenpootjes onder de marmeren sokkel.

    Paire de cassolettes en bronze de style Napoléon III, à décor d'oiseaux, guirlandes florales, angelots et pieds de lion sous le socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531
    Yves Lohé
    Period: °1947

    “Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    Clown. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #148

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #158

    Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.

    Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #519
    Goebel, Germany

    “To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.

    Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #163

    “De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.

    L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #603

    Een gebeeldhouwde houten Boeddha.

    Un Bouddha en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    “Jonge atleet”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Achteraan gesigneerd.

    Jeune athlète. Une statue en plâtre patiné. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #511

    “Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.

    Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #471

    “Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.

    Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #138

    “Paarden”. Een groep van gepatineerd zamak op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.

    Chevaux. Un groupe de zamak patiné sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #672
    Goebel, Germany

    “Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.

    Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #547
    Sitzendorf

    “Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #219
    V. De Vos

    “Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.

    Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #157

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #605
    Goebel, Germany

    “Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.

    Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #683

    Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.

    Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #537

    “Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.

    Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #493

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.

    Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #510

    Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.

    Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #517

    “De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.

    Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #161

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #143

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #173

    “Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.

    La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 1300 / 1500

Other lots in this auction

  • #332
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Straatje bij de Antwerpse haven”. Een ets. Gesigneerd in de plaat. Met droogstempel.

    “Rue du port d'Anvers”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Avec tampon à sec.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #149
    Willem Van Aerden

    “Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    Mère et enfant. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 109 x 62 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #497

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan de Keizerlijke hofhouding in cartouches, omgeven door bloesems, perziken en vogels. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore représentant des scènes de la cour impériale dans des cartouches, entourés de fleurs, de pêchers et d'oiseaux. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #664

    Een lot van drie antieke merklappen, waarbij één gedateerd 1756.

    Un lot de trois échantillonneurs antiques dont un daté de 1756.
    No longer available
    Dim. 52 x 56; 44 x 29 & 44 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #585

    Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.

    Une carpette orientale en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #619

    “Corona lock-down”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Frank’.

    “Corona lock-down”. Huile sur panneau. Signé 'Frank'.
    No longer available
    Dim. 116 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #127

    “Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).

    Saint Pierre. Une statue de pierre. Vers 1700(?).
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #467

    Een vaas van cloisonné op messing met bloemendecor.

    Un vase cloisonné sur laiton avec motif floral.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Twee Afghaanse wollen kleedjes.

    Deux tapis afghans en laine.
    No longer available
    Dim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #49

    3 kunstwerkjes: - Een kleine reproductie (10,5 x 8 cm) - “Vreugde”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd maart ‘80 buiten de plaat. (20 x 13 cm) - “Flamencodanseres”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. (17 x 10 cm).

    3 oeuvres d'art : - Une petite reproduction (10,5 x 8 cm) - Joie. Gravure sur bois. Signée et datée mars '80 hors planche. (20 x 13 cm) - Danseuse flamenco. Huile sur panneau. Signée. (17 x 10 cm)
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #371

    Een lot van acht boeken: - Historische parodies. - Pétrole Hahn - Larousse wijn encyclopedie - Van Breugel tot Rubens - De mooiste interieurs van België - Steden: Tokio - Antiek - Maya’s.

    Un lot de huit livres : - Parodes historiques. - Pétrole Hahn - Encyclopédie des vins Larousse - De Breugel à Rubens - Les plus beaux intérieurs de Belgique - Villes : Tokyo - Antiquités - Mayas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #645
    Goebel, Germany

    “Bruder’. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 95. Onderaan gemerkt.

    Bruder. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 95. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More